İng Bank E Krediyi Sundu! Bankaları Şaşkına Uğrattı

İng Bank E Krediyi Sundu! Bankaları Şaşkına Uğrattı

İng bankası bilindiği üzere her zaman farklı olmayı son derece mükemmel bir şekilde başaran bankalar arasında yer almaktadır. Banka sunmuş olduğu son kredi ve şartlarıyla birlikte oldukça dikkatleri üzerine çekmeyi başardığı görülmektedir.

İng bankası bilindiği üzere her zaman farklı olmayı son derece mükemmel bir şekilde başaran bankalar arasında yer almaktadır. Banka sunmuş olduğu son kredi ve şartlarıyla birlikte oldukça dikkatleri üzerine çekmeyi başardığı görülmektedir. Banka 3 ay ile 36 ay arasında küredi vererek bir anlamda 7 den 77 ye denilebilecek bir yelpazede müşterileri memnun etmeyi başarmış gibi görünmektedir.

Banka 3-36 ay şeklinde sunmuş olduğu vadeleri ayrıca dosya masrafındaki caziplik ile de tatmin etmektedir. Dosya masrafı sunulan kredinin binde beşi şeklinde hesaplanmaktadır. Bu oran diğer bankalar ile kıyaslandığında oldukça cazip bir oran olduğu görülmektedir. Masraf ayrıca tahsil edilmediği gibi kredi içerisinden direk olarak tahsil edilmektedir. Bu durum da direk olarak vatandaşın kolay bir şekilde masrafları karşılamasını sağlamaktadır.

Süper Faizler

screenshot-19.jpg

%1,64 ile %2,59 arasında değişmekte olan faiz oranları ile birlikte vatandaşlara bu kredi verilmektedir. Bu aradaki fark ödeme performansınıza bağlı olarak oluşmakta olan farktır. Zamanında ödemelerini yapmakta olan vatandaşlar daha cazip oranlarda faizleri sunulmaktadır. Böylece borcuna sadık olan vatandaşlar bir anlamda onure edilmektedir.

Kolay Başvuru

screenshot-20.jpg

ing.com.tr üzerinden başvuru gerçekleşmektedir. Direk olarak teknolojik anlamda başvuru yapılması müşteriler nazarında oldukça beğenilmektedir. “Hemen Başvur” şeklinde banka internet şubesinde bir kısım açmış bulunmaktadır. Bu kısımdan müşteriler istedikleri kriterleri yazarak direk olarak krediyi hesaplarına almaları mümkün olmaktadır. ING Mobil’den de aynı şekilde başvuru yapılabilmektedir. Adımlar internet ile aynı şekilde takip edilmektedir.

Kurye ile evrak

screenshot-21.jpg

Bankanın müşterisi olanlar için evrak gibi bir sorun yoktur. Peki, bankanın müşterisi olmayanlar bu durumda kredilerinin onaylanması durumunda bankaya gitmelerine gerek bulunmakta mıdır? Banka müşterisi değilseniz bile bankaya gitmenize onay durumunda gerek bulunmamaktadır. Evraklarınızı kurye aracılığıyla ulaştırmanız bu durumda sizlerden istenecektir. İstemeniz durumunda kurye direk olarak sizleri evinde ziyaret ederek evrakları alacak ve bankaya ulaştıracaktır.

50 Bin TL Kredi

3 ay erteleme ile birlikte 5.001-50.000 TL tutarlar e 36 ay vade ile sunulmaktadır. 36 ay 3 ay erteleme ile 33 ay üzerinden plan oluşturulur. 31 Mart 2021’e kadar yararlanmak bu krediden mümkündür.

Turuncu Ekstra Avantajlı Kredi nakit iade özelliği ile birlikte kullanacağınız kredi %1,44 ve altı faiz ile müşterilerimiz için geçerli bulunmamaktadır. .