Garanti Bankası'ndan Müşterilerine Büyük Müjde İsteyene 5000 Tl Kredi Kartı İsteyene 10.000 Tl Kredi

Garanti Bankası uzun süreden beri bulunmakta olan sessizliğine sonunda son verdi. Yapmış olduğu kampanya ile birlikte isteyen vatandaşlara 5000 TL'ye kadar kredi kartı isteyen vatandaşlara da 10 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunacağını belirtti. Hem de bu imkanı kredi sicil notu herhangi bir şekilde kontrol edilmeden ve takip edilmeden yapılacağını söyledi. Böyle bir durumda vatandaşlar büyük bir y

05 Ekim 2021 02:02 Ekonomi
Garanti Bankası'ndan Müşterilerine Büyük Müjde İsteyene 5000 Tl Kredi Kartı İsteyene 10.000 Tl Kredi

Garanti Bankası uzun süreden beri bulunmakta olan sessizliğine sonunda son verdi. Yapmış olduğu kampanya ile birlikte isteyen vatandaşlara 5000 TL'ye kadar kredi kartı isteyen vatandaşlara da 10 bin TL'ye kadar kredi imkanı sunacağını belirtti. Hem de bu imkanı kredi sicil notu herhangi bir şekilde kontrol edilmeden ve takip edilmeden yapılacağını söyledi. Böyle bir durumda vatandaşlar büyük bir yoğun ilgi ile birlikte kredi imkanı veya kredi kartı imkanın sunacağı belirtildi.

13.jpg

Vatandaşlar arasında kredi sicil notu ile ilgili oldukça sorun yaşamakta olan birçok kişi bulunmaktadır. Bu vatandaşlar 5000 TL'lik kredi kartının Kredi sicil notunu ilerleyen zamanlarda düzeltilmesine faydası olacağını belirtmektedir. Aynı zamanlarda kredi sicil notu orta düzeyde olan vatandaşlara da 10.000 TL'lik kredinin verilmesi ile birlikte vatandaşların büyük bir çoğunluğu bu kısa süre içerisindeki nakit ihtiyacını karşılayabileceklerdir.

İsteyene 5000 TL kredi kartı

İsteyen vatandaşlara talep etmeleri durumunda 5000 TL'lik kredi kartı tanımlanacak. bu başvuruyu Garanti Bankası şubelerinden internet şubelerinden mobil bankacılıktan atmlerden sağlanabilecek. aynı zamanda kredi kartı başvurusu ile ilgili herhangi bir şekilde Kredi sicil notuna bakılmayacak. tüm vatandaşların ister Garanti Bankası müşterisi olsun ister olmasın tamamının bu imkanından faydalanması sağlanacak.

Diğer kredi kartlarından farklı özeliklere sahip olacak olan bu kredi kartı sicil notu uygun olmayan kişilere dahi verilecek. Durumun böyle olmasıyla birlikte vatandaşların tamamı bu kredi kartına istediği gibi başvuru sağlayabilecek. Koşulları bakımından son derece cazip bir kredi kartı olarak banka tarafından vatandaşlara verilecek.

İsteyene 10.000 TL'lik kredi

Vatandaşların talep etmesi durumunda istemeleri halinde 5 bin TL'lik kredi kartı alabilecekleri gibi aynı zamanda 10.000 TL'lik limiti bir kredi ve imkanın da tüm vatandaşlara sunulacağı bilgisi verildi. Tıpkı salgın döneminin başında kamu bankalarının vermiş olduğu kredileri benzer bir şekilde Garanti Bankası müşterilerine kredi verecek uygun koşullar altında ve uygun faiz ile birlikte verilecek 10 bin TL nin neredeyse tüm başvuru sağlayan kişilere tamamlanacağı belirtildi belirli.

31.jpg

Belirli limitli bir şekilde verilecek olan bu kredi 10000 kişi ile sınırlı tutulacak bir çok kişinin başvurusu yapması ile birlikte Kredi imkanı kendilerine verilecek. 10 bin kişi olarak belirtilen limitin dolması ile birlikte ilerleyen süreçte yeniden bu şekilde bir kredi verileceği de belirtiliyor.