Bu Banka Vatandaşın Tüm Ödemelerini Erteledi

Bu Banka Vatandaşın Tüm Ödemelerini Erteledi

Ülkemizde milyonlarca kart kullanıcısı harcamalarını ve birçok ihtiyacını kredi kartı ile karşılıyor.

Ülkemizde milyonlarca kart kullanıcısı harcamalarını ve birçok ihtiyacını kredi kartı ile karşılıyor. Bu bağlamda enpara.com’ un yapmış olduğu yeni kampanya ile Haziran sonuna kadar herhangi bir ödeme ve faiz uygulaması olmadan direk olarak taksitlendirme fırsatına sahip olunduğunun açıklamasını yaptılar.

screenshot-30.jpg

Özel bankalar içersinde kendisine kredi kartı arayanlar için kaçırılmayacak fırsatlar. Enpara.com yapmış olduğu duyurusunda kredi kartı ile yapılan toplam 3 harcama için geçerli olan ve 3000 Türk Lirasına kadar uyguladıkları ödemesiz ve ücretsiz taksit fırsatını duyurdu.

 

ÖDEMESİZ TAKSİT İMKANININ ŞARTLARI;

Kampanya Haziran ayı sonuna kadar geçerlidir.

screenshot-33.jpg

Kampanya 30 Haziran 2021’e kadar geçerlidir. Kredi kartınız ile yaptığınız toplam 3 harcama için geçerli olan ve 3000 Türk Lirasına kadar uyguladıkları ödemesiz ve ücretsiz olarak banka kanalı ile otomatik taksit imkanı sunulacak. Sanal kredi kartında bu özellik yoktur. Ayrıca taksitlendirme işlemi internet ve cep şubede yer alan kredi kartı sekmesinde harcama taksitlendirme işlemi bölümünden yapılmaktadır.

screenshot-32.jpg

Toplamda ücretsiz olarak yararlanabileceğiniz 3 taksitlendirme hakkı en az 1000 TL en fazla 3000 TL arasında olacaktır. 1000 TL taksitlendirme hakkınızı kullandığınızda 1 tasit 2000 TL yaptığınızda 2 taksit ve 3000 TL’ lik taksit yapmanız durumunda ise 3 taksit hakkınızı kullanmış olursunuz. Ayrıca bankanın sürekli olarak uyguladığı 3000 TL ve üzeri alışverişlerinizda kampanyadan yararlanmadan 1.89 faiz oranı ile taksitlendirme şansınızda bulunmaktadır.

 

Haziran sonuna kadar bu kampanyanızı tamamlamanız durumunda bankanın sürekli olarak sunduğu 1.89 faiz oranı ile kampanyasız taksitlendirme fırsatından yararlanabilirsiniz.

screenshot-31.jpg

Bu taksitlendirme işlemini ekstreniz kesilene kadar yapabilirsiniz. Ayrıca taksitlendirdiğiniz harcamanızı yine ekstreniz kesilene kadar iptal etme hakkına da sahipsiniz. İptal ettiğiniz işlemlerde kampanya kapsamında kullanacağınız taksitlendirme hakkınız tarafınıza tekrar tanımlanacaktır. Bu hakkınızı kampanya dönemi boyunca farklı alışverişlerinizde kullanma şansına sahipsiniz. Bankanın uygulamış olduğu ve yasal gereği bu taksitlendirme hakkını restoranlar, marketler, teknolojik bazı cihazlar, kozmatik, ofiz malzemeleri, yurt dışı alışverişleriniz ve hediye çeki alımlarınızda kullanamazsınız.

50 TL’ nin altı harcamalarınızda, Qnb Finansbank’ a ait üye iş yerlerinde yapılan alışverişlerde taksitlendirme kullandı iseniz tekrardan taksitlendirme işlemi yapamazsınız. Nakit avans ve bekleyen alışverişlerde kullanılmaz. Enpara.com üzerinden yapılandırma işlemi yaptıysanız yapılandırma süreci bitene kadar harcamalarınız bu kampanya ile taksitlendirilmez.

Enpara.com bu kampanya hakkında değişiklik ve yeni düzenleme yakma hakkını kendinde saklı tutar.

Kampanyadan yasal düzenlemelerin izin verdiği alanda her ekstre döneminde toplam 3 adet olmak üzere 3000 TL’ ye kadar tek çekim alışverişlerinizde harcama yapmanız durumunda kullanabileceksiniz.

 

Kampanya hakkında detaylı bilgi almak ve enpara.com’un taksitlendirme işleminden yararlanmak için internet bankacılığı şubesini veya resmi internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Banka Tm Ödemeleri Erteledi

Ayrıca banka tüm banka borçlarını vatandaşların talepleri doğrultusunda ertelediğini açıkladı. Böylece banka müşterileri her ne sebeple olursa olsun ödemelerini istedikleri bir zaman dilimine aktarabilecekler.