Bankalar İpotekle Kredi Veriyor Mu?

Evet, hemen hemen tüm bankalar 120 ay vadeli ipotek kredisi ve 36 ay vadeli araç ipotekli kredi imkanı sunmaktadır.

03 Eylül 2021 09:30 Ekonomi
Bankalar İpotekle Kredi Veriyor Mu?

QNB Finansbank Araç Rehinli İpotekli Kredi

100.000 TL’ye kredi kullanım imkanı bulunuyor. Araca karşı ihtiyaç kredisi kullanmadan, QNB Finansbank'ın sunduğu imkanlar hakkında bilgi sahibi olmanız gerekmektedir. Genel konut kredisi olarak QNB Finansbank'ı önermemin belki de en büyük sebebi en düşük faiz oranlı krediyi vermesidir. Bankanın Şubat ayında tüm vadelere uyguladığı faiz oranının sadece% 1.33 tır. Geçerlilik süresi 36 aydır.

emeklilik-mujdesi-31-agustos-a-kadar-5084803.jpg

Araç İpotekli Kredinin Avantajları Nedir?

Yetersiz hane geliri nedeniyle istenen üst tüketici kredisi sınırını elde etmede zorluklar. Kredi itibarınız nedeniyle mali konularda kendinizi çözmede zorluklar. Kredi itibarınız çok iyi olsa bile bankalar sizin adınıza daha yüksek bir kredi tutarı belirler. "hane halkı geliri" temelinde tanımladığı bu krediyi tanımlar. Kanuna göre yararlanacağınız kredinin aylık ödemesi hane halkı gelirinizin% 50'sini geçmemelidir. Ancak burada bir aracınız varsa, araç kredisini etkinleştirerek iş akışını değiştirebilir ve bu tavanı yükseltebilirsiniz! İşte bir otomobil kredisinin en büyük avantajıdır.

Araç İpotekli İhtiyaç Kredisi En Fazla Ne Kadardır?

Normal şartlar altında, hane halkı gelirinizin% 50'si tutarında bir genel ihtiyaç kredisi olarak en fazla aylık ödeme alabilirsiniz. Ancak elinizde araba varsa aracı rehin vererek araç sigortası değerinin% 50'sine varan tüketici kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu, 100.000 liralık değerde araç başına 50.000 liraya kadar tüketici kredisi kullanabileceğiniz anlamına gelir. Tabi bu oran bankalara göre% 70 gibi yüksektir.

Vakıfbank Otomobil Rehinli Kredisi

l 48 aya kadar vade süresi

l Düşük faiz oranları

l 3 aylık bir geri ödeme seçeneği sunmaktadır.

emeklilik-ucret-yuz-binlerce-calisan-bunu-bekl-5085959.jpg

Veya belirlediğiniz dönemler içinde geri ödeme seçenekleri olur. Bu büyük avantajları tereddüt etmeden sunan Vakıfbank, işlemin başlatılması için sadece aracınızın ruhsatını talep etmektedir. İşlem maliyetleri açısından, kredi tutarının yalnızca% 0,5'i kredi tahsis ücreti olarak, kredinin yalnızca% 0,5'i banka sigortası için kullanılmaktadır. Cari faiz oranlarının hesaplanması aşağıdaki gibidir. Şubat 2021'de banka 48 ay ile sınırlı olarak aylık% 1.56 kredi faizi uyguluyor. Vakıfbank kredi tahsis bedeli olarak 50.000 TL için sadece 250 TL talep etmektedir. Ayrıca 35 yaşındaki bir erkek için 12 aylık hayat sigortası primi yaklaşık 314 TL'dir.

Ziraat Bankası İpotekli Kredi Avantajları

Banka sadece araç rehni ile kredi vermekle kalmıyor, aynı zamanda şirket ipoteklerinin% 80'ini, imar koşullu arazilerin% 75'ini, rehin verilmesi halinde ise tüketici kredilerinin% 50'sini finanse ediyor. 36 ay boyunca yüksek miktarda ihtiyaç kredisi kullanacak olan vatandaşlarımıza, düşük faiz oranları için Ziraat Bankası'nı derecelendirmelerini tavsiye ederim. Detaylar sizin için burada. Ziraat Bankası Şubat ayında 36 aya kadar tüm vadelerde aylık faizin sadece% 1,64'ünü uygulamaktadır.

AKBANK Araç Rehinli İhtiyaç Kredisi

Bankanın rehinli krediler için kullandığı vade maksimum 36 aydır. Şubat ayından itibaren AKBANK 36 ay vadede aylık% 2,01 faiz oranı uygulamaktadır.

emeklilere-guzel-haber-cifte-odeme-alacaklar-5054024.jpg

BURGAN Bank Araç İpotekli Kredi

Son yıllarda adından söz ettiren BURGAN bank 1.000.000 TL'ye varan kefalet ile ihtiyaç kredisi sağlıyor. Banka ayrıca müşterilerinin web sitelerini uygulamaları için aktif hale getirmektedir. Faiz oranları birçok bankadan biraz daha yüksek olmasına rağmen, bir bankanın kredi notu belki de bu imkanı en düşük seviyelerde sunan tek finansman kuruluşudur. Yüksek meblağlı kredi kullanacak ve kayıt puanı düşük olanlara bu bankayı kesinlikle tavsiye ederim. BURGAN Bank, bu ay 0-36 ay için aylık% 2,99 oranında ücret alıyor.

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler