Altcoin’ de yaşanan transfer büyük servet etkisi oluşturacağı benziyor!

Altcoin’ de yaşanan transfer büyük servet etkisi oluşturacağı benziyor!

Charles Hoskinson altcoin Ada’da yaşanacak olan büyük transferin Merkezi birimlerde hazırlandığını açıkladı. Charles Hoskinson Cortona için büyük bir başarı anlamına geldiğini belirtti.

Charles Hoskinson altcoin Ada’da yaşanacak olan büyük transferin Merkezi birimlerde hazırlandığını açıkladı. Charles Hoskinson Cortona için büyük bir başarı anlamına geldiğini belirtti. Cartona’ nın  kurucusu olan Charles Hoskinson yeni yayınlanan videoda 119 bin aboneye kar anlamına geleceği için 77 ülkeden küçük çapta kredi güvencesi olmaya olanak tanıyan Kiva'ya baktığını belirtti ve şu açıklamaları yaptı “altcoin piyasasında gerçekten bir fark oluşturacak ve dünyayı değiştirecek bir transfer olduğunu düşünüyorum. Kiya’ da yapılan uygulama gibi bir uygulama oluşturabilir.

screenshot-25.jpg

Bu şekilde kişilerle doğrudan ilişki kurulabilir. Ekonomik olarak pek de iyi olmayan dünya aslında bu durumu bir hediye olarak kabul edebilir. Kesinlikle bir hayır kurumu değildir. Onlar için kredi veriyoruz. Bu durum bize geri dönüyor ve bunu tekrar tekrar sürekli olarak yapıyoruz. Bu durumda daha fazlasını kazanıyoruz. Bu benim içinde popüler olan 6 koyun için başarı anlamına gelmektedir. Altcoin tarihteki en büyük transfer sürecine hazırlanıyor.

Servet Kazanmak Mümkün

Cardona donanım dünyanın dört bir yanında mikro kredi kolaylığı sundu. Kredi ile öncelikle bir dizi etmenlerin bir araya gelmesi gerektiğini belirtti. O sürece gelinmesi için birçok etmenin gerçekleşmesi gerektiğini belirtti. Öncelikle bir bilgi ve kimlik sistemimi oluşturulmalı. Meta sisteminin gitmesi gereken yerde olduğunu biliyoruz. Kesintili internet bu alanlarda sıkıntılı oluşturmakta bu alanların aktif olarak her yerde düzenli olarak çalışabilecek uygun bir ödeme sisteminin olması gerekmektedir.

screenshot-26.jpg

Oluşturulacak bilgi sistemi ve kimliklerle birlikte bu itibara sahip olabileceğimizi düşünüyoruz. Ayrıca düzenlenmiş ve geliştirilmiş sosyal yapılara sahip olunması gerekmektedir. Kişilerin para birimi gibi harcama yapabilecekleri bir varlık verilmesi gerekir. Bu durumla birlikte bundan kar elde etmeniz ve tekrar tekrar geri dönüş almamız mümkün olacaktır. Tarihteki en büyük servet transferi olacağını düşünüyorum ve buna hep birlikte şahit olacağız.

Bu sistem ile hem borç verme hem de borç alma döngüsü oluşturulacak ve gelirleri gelişmeyen faiz ortamlarından potansiyel bir büyümeye taşınacağını inanıyorum. Ayrıca faiz oranlarının olumsuz etkisi dünyada ve Amerika'da gördüğümüzden daha yüksek işletmeler ve kişiler bu olumsuz faiz ortamını finansal olan ürünler ile bir hazine yönetimi olarak kullanıyorlar. Bu  durum ise şu anlama geliyor tek başına gelişebilmesi zengin dünyadan gelişmek üzere olan çok zengin bir dünyaya yatırımlarla değil ticari sağduyuyla ulaşacağız.

Bu duruma hep birlikte şahit olacağız. Bir sonraki en büyük amaçlarının ise küçük işletmelerin kartlarının menkul kıymetlerin de olumlu yönde büyüme oluşturacağını belirtiler. Konuya yönelik açıklamada şunlar belirtildi. Bir işletmeyi geliştirmenin ve ilerletmenin maliyeti bu yöntem daha az kar anlamına gelmez. Bu sistemin altyapısı kurulduğunda yepyeni bir dünya oluşacak” diye açıkladı.