Altcoin’ de yaşanacak küçücük bir dalgalanma ile bitcoin piyasasında dengelerin değişeceği vurgulandı ve 3 gerekçe açıklandı!

Altcoin’ de yaşanacak küçücük bir dalgalanma ile bitcoin piyasasında dengelerin değişeceği vurgulandı ve 3 gerekçe açıklandı!

Kripto para piyasasında lider olan piyasada yaptığı yatırımlar ve öngörülerle tanınan analist Nicholas Merten, gelecek olan altcoin döngüsü için birçok hamle yaptı.

Kripto para piyasasında lider olan piyasada yaptığı yatırımlar ve öngörülerle tanınan analist Nicholas Merten, gelecek olan altcoin döngüsü için birçok hamle yaptı. Bitcoinler merkeziyetsiz paralar oluyor. Bu merkeziyetsiz piyasa için yaşanacak tahmini döngü için varlık satın aldı. Sonrasında piyasada bir anda yükseliş gerçekleşti. Altcoin’ de yaşanacak döngü için 3 farklı finans varlığı aldığını duyurdu.

Ayrıca piyasa için Datadash yeni süreçte 404.000 abonesine şu duyuruyu yaptı piyasada yaşanacak ani yükseliş küçücük bir duruma bakar ve o durumun olacağına inanıyorum dedi.

screenshot-6.jpg

Kripto para piyasasında değerlenen trilyon dolar üzerinde bir miktardır. Ayrıca bu bircoinler diğer birimlere kayabilir ve ikinci bir süreç için tekrardan bu durumun rol alacağı anlamına gelebilir. Bu durumu öncesinde NFT’ ler, Oracle’lar, Defi VE Altcoin alanında görülmüştü. Piyasa sadece büyük hacimli ufak bir yatırımı bekliyor bu yaşandığı durumda anında yükselecek.

Merten satın aldığı kripto para için merkezi olmayan borsa diye nitelendiriyor. Ayrıca kripto para için ikinci katman ölçeklendirilme gerçekleşir ise gaz ücretlerinin fiyatı neredeyse sıfıra yaklaşacak… Eğer bu merkeziyetsiz piyasada iki kriteri taşıyor iseniz kendinize nakit akışı sağlamak için en uygun fırsatı yakalamışınız demektir. Bu durumda piyasa büyük çoğunlukla kullanılabilecek mevcut bir borsa haline geliyor.

screenshot-7.jpg

Merten ayrıca merkeziyetsiz para piyasası için iyi bir kullanım alanı olması için Akıllı Sözleşme düşüncesi planlamaktadır. Merten bu davranışı ile sadece ödemeleri planlamıyor aynı zamanda uygulama sistemleri de geliştiriyor. Görünen şu ki Uniwap güvenilir bir ortam. Bitcoinler de ödünç para sistemi ile para akışı sağlıyor. Bu sistem ile borç alma ve borç verme sistemini kuruyor.

Merten son olarak altcoinler için stablecoin olan Benchmark Protocol olarak açıkladı. Bunun için geleneksel piyasa sistemi kullanıldığı ve ve hareketliliğin ölçüldüğünü ve böylelikle piyasada hareketlenmeler olduğunda para akışı sağlamak için Mark sürdürülüyor ve Mark sahiplerine veriliyor.