Tüm Öğrencilere Bedava Tablet Verilecek!!

Tüm Öğrencilere Bedava Tablet Verilecek!!

Öğrencilere laptop tablet ve bilgisayar verilmesi ile ilgili çalışma Milli Eğitim Bakanlığı, Acun Ilıcalı'nın yürüttüğü kampanya ve belediyeler bünyesinde halen devam ediyor.

Öğrencilere Ücretsiz  Bir Şekilde Verilecek Tablet Müjdesi Geldi! Bedava verilecek Bilgisayar, Tablet Ve Laptop için neler yapılması gerekiyor? Milli Eğitim Bakanlığı uzaktan eğitim ile alakalı olarak durumu iyi bulunmayan öğrencilere bedava bir şekilde bilgisayar ve tablet vermeye hazırlanıyor. Bedava tablet ve bilgisayar çalışması sayesinde parasal durumu iyi bulunmayan ailelerin çocukları da canlı bir şekilde verilmekte olan derslere katılabiliyor. Acun Ilıcalı'nın başlatmış olduğu kampanya halen devam ediyor mu? İşte bu kampanyalar ile alakalı ayrıntılar;

elazig-tabetli-egitim.jpg
Öğrencilere laptop tablet ve bilgisayar verilmesi ile ilgili çalışma Milli Eğitim Bakanlığı, Acun Ilıcalı'nın yürüttüğü kampanya ve belediyeler bünyesinde halen devam ediyor. Acun Ilıcalı, MEB ve belediyelerin bedava dağıttığı laptop ve tablet dağıtımı müracaatları için yapılması gerekli olan aşamaları merak ediliyor. Acun Ilıcalı ve belediyeler ile birlikte verilen bedava tablet ve bilgisayar hizmeti kimlere veriliyor?


Ücretsiz Tablet Ve Laptop talepleri İçin Gerekli Şartlar

Türkiye'de ve dünyada büyük bir hızla etkisini sürdüren korona virüs salgını nedeniyle okullar uzaktan eğitim adı altındaki sistem ile devam ediyor. Uzaktan eğitim çabalarına katkı sağlayan Acun Ilıcalı geride bıraktığımız günlerde başlattığı bir proje ile birlikte laptop ve bilgisayar dağıtmaya halen devam ediyor. Tablet, laptop ve ayrıca da bilgisayar dağıtımı için “Haydi şimdi” bedava laptop dağıtımı şeklindeki kampanyası ile beraber hem belediyeler ayrıca da Milli Eğitim Bakanlığı ve de gönüllü kuruluşlar ile birlikte sürdürülüyor. Esenler Belediyesi, Milli Savunma Bakanlığı ile birlikte ve Kayseri Büyükşehir Belediyesi'ne kadar bir çok kurum, kuruluş ve vakıf talebelere bedava tablet ve laptop hizmeti vereceklerini  belirtti. Durumu iyi bulunmayan ve gerekli koşulları taşıyan ailelere bu destekler verilecek.

 

Ücretsiz Tablet Ve Laptop Dağıtımı Tabebi Nasıl Yapılır?

 

Uzaktan eğitim seferberliği devam ederken ekonomik olarak geliri yetersiz bulunan aileler çocuklarının derslerini takip etmelerinde güçlük yaşıyorlar. Ayrıca çocuklarda tüm derslerini web üzerinden takip edebildikleri için bir çok aile bedava tablet ve laptop hizmeti için müracaat ediyor. Ancak kimi kurumlar direk olarak bu cihazları müracaat linki aracılığı ile müracaatları alırken kimi de farklı bir yöntem kullanarak bağış yapıyor ve bununla ilgili de ayrıca detaylı olarak bakanlıktan son dakika açıklamaları yapılıyor.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
301 Yorum