5 kişiyi öldürüp intihar etti!

5 kişiyi öldürüp intihar etti!

Eski Amerika Futbol Ligi (NFL) yıldızlarından Phillips Adams’dan kahreden haber geldi. Eski futbol yıldızı, beş kişiyi öldürüp intihar etti. İşte tüm detaylar…

NFL’de forma giydiği bel yılda altı takımda oynayan Phillip Adams, Amerika’nın Nort Carolina eyaletinde beş kişiyi öldürerek intihar etti. ESPN’de yer alan haberde, aralarında kendisini de tedavi eden doktorun bulunduğu ve Adams’ın öldürdüğü beş kişi, defnedildi.

3-002.jpg

Konuşabilme yetisine sahip olmayan ve kimliği gizli kalmasının isteyen birisinin aktardığı bilgiye göre Adams, ailesinin Roch Hill’de yaşadığı evinin yakınında klinikte Dr. Robert Leslie tarafından tedavi edilmekteydi. Leslie’yi ziyaret eden Adams’ın Robert Leslie ile birlikte eşi Barbara Lesllie’yi ve iki torununu da öldürdüğü belirtildi.

2-002.jpg

Durumu Ağır!

Şerif Bürosu sözcüsü olan Trent Faris, Lesslie ailesinin evinde çalışan 38 yaşındaki Hames Lewis’in de Adams tarafından öldürüldüğünü ve ismi açıklanmayan bir kişinin de hastanede tedavi altına alındığını öğrendi. Hastanede yatan kişinin vücudunda da ciddi kurşun yaraları olduğunu ve durumunun oldukça ağır olduğunu belirtti.

4-002.jpg​​​​​​​

2015 Yılında Amerikan Futbolu’nu Bırakmıştı

2010 YILINDA South Carolina State Üniversitesi’nden 49ersi’in yedinci sıra seçimi olarak lige girebilmeyi hak eden Phillip Adams, sakatlanmasından kaynaklı olarak isteksizce kariyerini 2015 yılında sonlandırıştı.

1.webp​​​​​​​​​​​​​​

5 yıl içerisinde altı farklı ekipte forma giyebilen Adams 78 NFL maçında boy gösterdi. Çaylak sezonunda bacağına takılan vida sonrasında ayak bileğinden ağır bir şekilde yaralanmıştı. Ünlü NFL yıldızının, canice 5 kişiyi katletmesinin sebebinin ise ne olduğu şu an için bilinmiyor.