Demet Akalın Tuvaletini Kirleten Kişi İle İlgili Şok Açıklamada Bulundu..! O İsim Zara mı?

Demet Akalın Tuvaletini Kirleten Kişi İle İlgili Şok Açıklamada Bulundu..! O İsim Zara mı?

Son zamanlarda magazin dünyası oldukça farklı bir olay ile çalkalanıyor. Bilindiği üzere büyük usta İbrahim Tatlıses yeniden şow programı yapmaya başladı ve Türkiye de bulunan en önde gelen isimlerini programında ağırlamaya devam ediyor.

Son zamanlarda magazin dünyası oldukça farklı bir olay ile çalkalanıyor. Bilindiği üzere büyük usta İbrahim Tatlıses yeniden şow programı yapmaya başladı ve Türkiye de bulunan en önde gelen isimlerini programında ağırlamaya devam ediyor. Son programına konuk olan Demet Akalın ve Zara ile ilgili programdan sonra yapılan açıklamaların arkasından konuşulanların ardı arkası kesilmiyor. Programa katılan sanatçıların birisinin tuvaleti çok kötü bir şekilde bıraktığını ifade eden Demek Akalın bir anda gündem oldu.

Her geçen gün farklı bir TV kanalında bu işi yapan ile ilgili çeşitli açıklamalar yapılıyor. Son olarak en çok seyredilen magazin programları arasında bulunmakta olan Söylemezsem Olmaz programı tuvaletin kimin tarafından kirletildiği ile ilgili kesin bir dille açıklama yaptı. Her hangi bir ihtimal belirtmeyen program tuvaletin tam olarak kimin tarafından kirletildiğini kesin bir şekilde dile getirdi.

Söylemezsem Olamaz Kimin Yaptığını Açıkladı

En çok seyredilen magazin programları arasında bulunmakta olan Söylemezsem Olmaz programı tuvaletin kimin tarafından kirletildiği ile ilgili kesin bir dille açıklama gereği duydu. Yapılan programda kesin olarak bunu yapanın diğer konuk Zara olduğu söylendi. Konu ile ilgili almış oldukları duyumun bu şekilde olduğunu ve her hangi bir ufak ihtimal bile bırakmadan bunun müsebbibinin Zara olduğu açıklandı. Konu ile ilgili sanatçıdan şimdiye kadar bir açıklama yapılmadı.

Demet Akalın’dan Şok Açıklama

Söylemezsem Olmaz programı tuvaletin kimin tarafından kirletildiği ile ilgili kesin bir dille açıklamasının arkasından gözler Demet Akalın’a çevrildi. Kendisine yöneltilen tuvaletinizi Zara mı kirletti sorusuna, “benim olmadığım bir ortamda bu işi şu kişi yapmıştır demem olmaz. Yazıktır günahtır” şeklinde açıklamada bulundu. Konu ile alakalı olarak başarılı sanatçı Zara tarafından şimdiye kadar bir açıklama yapılmadı. Uzun zamandır gündemi meşgul eden bu konu ile ilgili yapan kişinin itirafı bekleniyor. Böyle bir durumda Söylemezsem Olmaz programı yapımcılarını ve sunucularının nasıl bir tavır takınacağı merak ediliyor.

Bunu Erkek Yapmış Olabilir

Demet Akalın program sonrasında tuvaletin çok kötü bir şekilde bırakıldığını açıklamasının arkasından,” Bunu yapan kişi ancak bir erkek olabilir. Bir bayan asla bu şekilde bir tuvaleti bırakmaz. Bana göre bunu yapan bir erkek” demesi ile Zara’dan şüphelenmediğini de bir anlamda dile getirmişti. Her ne kadar da zor bir durum olsa da bunu yapan kişinin çıkarak suçu üstlenmesi bekleniyor.

 

 

 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.