Dehşete düşüren ifade: Her şey annesinin gözü önünde olmuş

Müridinin 12 yaşındaki kız çocuğuna istismarda bulunan tarikat lideri Fatih Nurullah soruşturmasında yeni detaylar ortaya çıktı. Savcılıkta yaşadığı istismarı tüm ayrıntılarıyla anlatan kız çocuğun ifadesi dehşete düşürdü.

“Her girdiğimde beni yanağımdan ya da dudağımdan öperdi.” diyen küçük kız, “Annem ve arkadaşları da bunu görürdü. Annem bu kişiyi Allah dostu olarak gördüğünden ve zarar gelmeyeceğini düşündüğünden bu hareketlere tepki vermezdi.” ifadesini verdi. ‘Uşşaki Tarikatı lideri’ olarak tanıtan ve Fatih Nurullah adını kullanan 58 yaşındaki Eyüp Fatih Şağban ‘çocuk istismarı’ suçundan tutuklanmıştı. Akyazı Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından tamamlanan fezleke Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı’na gönderildi. Bundan sonraki işlemler Sakarya Başsavcılığı tarafından yürütülecek.

SKANDAL! HER ŞEY ANNESİNİN GÖZÜ ÖNÜNDE OLMUŞ

Soruşturmayla ilgili yeni detaylarda ortaya çıktı. Haber Global’den Selahattin Günday’ın ulaştığı bilgilere göre istismara uğrayan kız çocuğunun ifadesi pedegog eşiğinde alındı. Savcılıkta yaşadığı istismarı tüm ayrıntılarıyla anlatan çocuğa, bu yaşadıklarından kimlerin haberi olup olmadığı soruldu. Kız çocuğunun yanıtı çarpıcıydı. İfadesine göre tüm bunlar annesinin gözü önünde oluyurdu: “Beni öptüğü zaman herkes aşağıda oluyordu. Kimseye söylemem için beni tehdit etti. Bana olayın ilk gerçekleştiği gün 100 TL para vermişti. Ben annem ve arkadaşları ile birlikte Fatih’in yanına girerdim. Her girdiğimde beni yanağımdan ya da dudağımdan öperdi. Annem ve arkadaşları da bunu görürdü. Annem bu kişiyi Allah dostu olarak gördüğünden ve zarar gelmeyeceğini düşündüğünden bu hareketlere tepki vermezdi.”

4 yorum

Popüler Yorumlar

Bence anneside ceza almalı suça ortaklıktır bu.

Yoruma git
Mert Özçelik  -  7 September 2020 / 11:24

Demek ki mürşit bozuntusunda teşhircilikt e var… herif homoseksüel de olabilir, s*ks manyağı olduğu kesin!

Yoruma git

Tüm Yorumlar

Bence anneside ceza almalı suça ortaklıktır bu.

Cevapla
Mert Özçelik  -  7 Eylül 2020 / 11:24

Demek ki mürşit bozuntusunda teşhircilikt e var… herif homoseksüel de olabilir, s*ks manyağı olduğu kesin!

Cevapla

biraz daha zorlansa bu kızın anasına da bademleme yapmış olabilir

Cevapla

Bu ve benzeri diğer istismar,açıkçası tecavüz olaylari; toplumsal ahlakın çürüdüğünü,adeta yok olduğunu göstermektedir.Sormak lazım herkese:Bu mudur din diye ısrarla savundugunuz,? Bu sahtekar,yobazlarla islam nereye kadar gidebilir (!!!?)

Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başka Yazı Yok