Çocuklar Duymasın'ın Başrol Oyuncusundan Şok Edecek Paylaşım! Sosyal Medya Paylaşımına Yorumlar Yağdı

Çocuklar Duymasın'ın Başrol Oyuncusundan Şok Edecek Paylaşım! Sosyal Medya Paylaşımına Yorumlar Yağdı

Marmaris’te tatile giden ve hala tatil yapan, yaz aylarını Marmaris’te son noktayı koymaya hazırlanan eski Türkiye güzeli olan Pınar Altuğ, sosyal medya hesaplarında bir fotoğraf paylaştı.

Marmaris’te tatile giden ve hala tatil yapan, yaz aylarını Marmaris’te  son noktayı koymaya hazırlanan eski Türkiye güzeli olan Pınar Altuğ, sosyal medya hesaplarında bir fotoğraf paylaştı. Hiç makyaj yapmamış tamamen doğal halini paylaşan Pınar Altuğ sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu.

Açıklama: Çocuklar Duymasın'ın Yıldızından Şok Paylaşım! Sosyal Medyada Yorum Yağdı

Uzun yıllardan itibaren televizyonun ekranlarında sevilen yüzü olmayı başaran başarılı sinema ve dizi oyuncusu Pınar Altuğ, sosyal medya hesaplarını düzenli bir şekilde kullanan ve takipçilerinin de tüm yaptığı yorumlara cevap vermeye çalışan bir sanatçıdır. En son olarak instagram üzerinden yapmış olduğu bir paylaşımın üzerine bir çok olumsuz yorum yapan takipçisi ile yaşadığı polemik gündeme bomba gibi düştü. Verdiği cevaplar arasında aslında hem sosyal mesaj veren hem de sert tepki olarak değerlendirmeye tabi tutuldu.

Olumsuz Eleştiri Yapan Takipçilerine Tepkide Cevapsız Kalmadı

Marmaris’te tatile giden ve hala tatil yapan, yaz aylarını Marmaris’te  son noktayı koymaya hazırlanan eski Türkiye güzeli olan Pınar Altuğ, sosyal medya hesaplarında bir fotoğraf paylaştı. Hiç makyaj yapmamış tamamen doğal halini paylaşan Pınar Altuğ sosyal medyada yorum yağmuruna tutuldu. Bu paylaşımdan sonra gelen beğenilerin yanı sıra olumsuz yorumda çok fazlaydı. Pınar Altuğ’un aktif bir şekilde kullandığı sosyal medya hesapları üzerinden takipçilerinin yolladığı yorumlara cevap verdiği bilinmektedir. Bu sefer de gelen olumsuz bir yoruma sert bir şekilde tepkide bulundu.İnstagram hesabında yayınlamış olduğu fotoğrafın üzerine hiç bir şekilde daha önce doğal güzelliğini ortaya çıkaran bir fotoğraf paylaşmadığını dile getiren takipçisi işi daha da ileri boyutlara taşıdı. Doğal olmadığı söylemesinin yanı sıra her tarafında da estetik operasyonun bulunduğunu söyleyen takipçisi, Pınar Altuğ’un kendini sosyal medya da mükemmel göstermek için sürekli çabaladığını dile getirdi. Takipçisi bununla da kalmadı. Pınar Altuğ’un paylaştığı fotoğrafın altına güzel ve gayet doğal yorumlarını yapan kişilere de laf attı. Doğal demelerinin çok yanlış olduğunu ve bazı gerçekleri yazmadıklarını dile getirdi.

Pınar Altuğ Bu Yorumun Üzerine Küplere Bindi

Takipçisinin yaptığı bu yorumların karşısında şok olan Pınar Altuğ adeta sinirden küplere bindi. Kızgınlığını takipçisinin yaptığı yorumun altında sert bir şekilde dile getirdi. Güzel sanatçının takipçisine verdiği bu cevap takipçiye gerçekten tokat niteliğindeydi. Estetik yaptırmış olduğu yerleri kendisine de liste yapmış bir şekilde göndermesini söyleyen Pınar Altuğ, söylediği yorumun üzerine herhangi bir operasyon geçirdi ise herhalde unutmuş olduğunu ve hatırlatırsa mutlu olacağını dile getirdi. Kendinden emin bir şekille, takipçisine yapmış olduğu bu açıklama, kendisinin tamamen doğal güzelliğinin olduğunu dile getirmiş oldu.Başka bir takipçisinin de aynı fotoğraf altında Pınar Altuğ'yu maddi yönden vurmak istedi. Bu durumda da yaptığı yorumda para ile Pınar Altuğ’un her şeyi çözdüğünü iddia etti. Bunun üzerine yine Altuğ sessiz ve cevapsız kalmayarak takipçisine bir yorumda bulundu. Paranın gerçekten her şeyi güzelleştirmediğini ve bu konuda net olduğunu dile getirdi. Bu görüşünü savunan Pınar Altuğ, takipçisine verdiği aynı cevapta karşı tarafın da mesela ne kadar çok parası olursa olsun kalbini güzelleştirmeye asla yetmeyeceğini dile getirdi. 

 

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.