ÇAĞLA ŞİKEL’DEN VEFAT DEN BABASI HAKKINDA ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR

ÇAĞLA ŞİKEL’DEN VEFAT DEN BABASI HAKKINDA ŞAŞIRTAN AÇIKLAMALAR

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk olan Çağla Şikel, vefat eden babası hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarla izleyicileri şaşırtan Çağla Şikel, babasının suratsız bir adam olduğunu ve annesinin babasının..

 

Geçtiğimiz günlerde Armağan Çağlayan’ın Youtube kanalına konuk olan Çağla Şikel, vefat eden babası hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Yaptığı açıklamalarla izleyicileri şaşırtan Çağla Şikel, babasının suratsız bir adam olduğunu ve annesinin babasının vefatı ardından yaşama sevinci bulduğunu belirtti.

sikel1.jpg

Armağan Çağlayan’ın kanalında özel hayatı hakkında samimi açıklamalarda bulunan Çağla Şikel, özellikle üç sene önce vefat eden babası hakkında bilinmeyenleri anlatmayı tercih etti.

Çağla Şikel vefat eden babası hakkında, “babam mali müşavirdi ve 7 kardeşin arasından en yüzü asık olan insandı. Rahmetliye suratsız demek doğru olmaz belki ama gerçekten çok suratsız biriydi, çok zor gülen bir adamdı. Zaten yapı olarak da eğlenceli ya da şefkatli bir baba değildi” açıklaması yaptı. Özellikle annesinin ev hanımı olduğunu ve babasının onu hiçbir zaman çalıştırmadığını ve çalışmasını istemediğini anlatan Şikel, babamın vefatından sonra annem yaşama sevinci buldu ifadelerini kullandı.

Sözlerinin devamında tabi ki babasını sevdiğini söylemekten çekinmeyen manken, babasının vefatının ardından aile olarak herkesin çok üzüldüğünü ve yıkıldığını anlattı. Hatta annesinin çok etkilendiğini, kendilerine göstermese de babalarını çok sevdiğini söyledi. Babasının ani ölümünün ardından annesinin çok etkilendiğini belirten Çağla Şikel kanalda yaptığı açıklamalarda “annem de kolay kolay sevgisini gösteremez, babamı bu kadar sevdiğini bilmiyordum, meğer çok seviyormuş” ifadelerine yer verdi.

Babası ile ilgili çok fazla konuşmayan ünlü yoldız Babasına hayatta söyleyemediği birçok şekide böylece paylaşmış oldu. Daha önceden babası ile ilgili her hangi  bir yerde konuşmayı tercih etmeyen Şikel babasını ayrıca çok sevdiğini ve onu çok özlediğini de sözlerine ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum