Kuruluş Hakkında

Evet iddialıyız. Çünkü Türkiye’de medya alanında bloklaşmanın olduğu, bir kesimin haber için sadece belli bir kesimden dinlemek/okumak/yazmak zorunda kaldığı ya da bırakıldığı bir medya sektöründe, bizler herkesin her türlü özgün haberi okuyabileceği, üzerinde düşünebileceği, onu başkalarına da tavsiye edebileceği bir platform için çabalıyoruz. Türkiye’de haber ajansı niteliğine sahip ve medyayı besleyen tüm haber ajanslarına ait haberlere sitemizde yer veriyoruz.

Siyaset, politika, ekonomi, spor, kültür-sanat, müzik, edebiyat, iş hayatı, magazin ve sayısız kategorideki haberleri seçkin ekibimizle sizler için hazırlıyor ve beğenilerinize sunuyoruz. Hemen her okurun ilgi alanına hitap edecek özellikte haberlerimiz mevcuttur. Sadece belli alanlara ilgi duyacak okur kitlesi hedeflemek yerine, her alandan okura hitap edecek bir haber sitesi oluşturduk.

Sevgili Okurlar

Haberay bir atölye ve herkesin bu atölyede işçi olmasını diliyoruz. Yorumlarınız, beğenileriniz, eleştirileriniz bizim için değerli. Okur merkezli düşünüyoruz çünkü gelişimin ancak böyle olacağını biliyoruz.

HaberAy - Özgür,Tarafsız Herkes İçin Haber.