Beyazıt Öztürk İle İbrahim Büyükak birlikte Proje Yapacak!

Beyazıt Öztürk İle İbrahim Büyükak birlikte Proje Yapacak!

Yaz tatilini ailesiyle beraber Çeşme'de yapan Beyazıt Öztürk İstanbul'a sonunda döndü. Ünlü şovmen sıradışı arabasıyla objektiflere yakalandı.

 

Yaz tatilini ailesiyle beraber  Çeşme'de yapan  Beyazıt Öztürk İstanbul'a sonunda döndü. Ünlü şovmen sıra

dışı arabasıyla  objektiflere yakalandı.

Açıklama: Beyazıt Öztürk İle İbrahim Büyükak, Proje Yapacak! O Ses Türkiye Bombası Da Patladı!

 

Ailesiyle yaz tatilini Çeşme'de yapan Beyazıt Öztürk İstanbul'a geri döndü. Ünlü şovmen sıra dışı otomobili ile yakalandı. Beyaz Show sunucusu ünlü şovmen Beyaz şimdilerde programın yeniden başlaması ile ilgili sorulara cevap verdi.

Gazetecilerin kendisine yönelttikleri soruları yanıtlayan ünlü şovmen kendisine ait olmadığını belirttiği otomobilden röportajı gerçekleştirdi. Araç ile ilgili ise kendisine yöneltilen sorulara nostalji araçları noktasında ayrı bir ilgisi ve ayrıca da sevgisi olduğunu belirten  ünlü şovmen Beyaz Show programı ile ilgili haberler de verdi.
 

Beyaz Show Tam Olarak Tarihi Belli Değil

Beyaz Show ile ilgili tekrar başlayıp başlamayacağını bilmediğini belirten Beyazıt Öztürk bir planların bulunduğunu ama Beyaz Show ile ilgili olmadığını söyledi. Başka bir programla ilgili planlarının bulunduğunu belirten ünlü şovmen yakın zamanda konu ile ilgili tüm detayları açıklayacağını söyledi.


Yeni yayın dönemi ile birlikte TV8 patronu Acun Ilıcalı'nın dijital platform ile ilgili .ir takım düşüncelerinin olduğunu belirten Beyazıt, İbrahim Büyükak ile birlikte dijital platform çerçevesinde Show tarzı bir program hazırlayarak izleyici karşısında bulunacaklarını belirtti.

Dijital Platformda Program mı Yapacaklar?

Tıpkı Beyaz Show isimli programda olduğu gibi Show şeklinde bir program yapılacağını söyleyen ünlü şovmen dijital platform kullanılması ile programın olacağının ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtti. O Ses Türkiye ile ilgili açıklamalar yapan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, O Ses Türkiye hayranlarının dikkatini çekecek şeyler söyledi.

O Ses Türkiye ile ilgili bu yıl içerisinde bir program olup olmayacağının tam olarak belli olmadığını belirten Beyazıt Öztürk büyük ihtimalle yapılmayacağını söyledi. O Ses Türkiye'nin kesin olarak yapılmayacağının açıklanmasının neticesinde kendisinin de planlarını netleşeceğini söyleyen şovmen izleyicilerini çok özlediğini ekledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.