Berk Oktay'ın Merve Şarapçıoğlu'nu Aldattığı ve Şiddet Uyguladığı İddia Edildi!

Berk Oktay'ın Merve Şarapçıoğlu'nu Aldattığı ve Şiddet Uyguladığı İddia Edildi!

Birsu Hanım isimli trans bireyin Beyaz TV'de yaptığı açıklamalar magazin gündemine adeta bomba gibi düştü. Berk Oktay ile beraber olduğunu ve Oktay'ın Merve Şarapçıoğlu'na şiddet uyguladığını iddia etti.

Berk Oktay hakkında önemli iddialar ortaya atılıyor. Birsu Hanım ile ilişkiye girdiği haberi ortalığı yeniden çalkaladı. Merve Şarapçıoğlu'nun Berk Oktay'ın görüntülerini internette paylaşması ve ceza alması üzerine yeni gelişmeler yaşandı. Birsu Hanım isimli trans bir birey, Beyaz TV'deki Seren Serengil'in sunduğu programa konuk oldu. Programda çok önemli açıklamalara yer verdi ve Berk Oktay'ın aleyhinde pek çok şey söyledi. Peki anlatılanlar ne kadar doğru? Birsu Hanım Berk Oktay için neler dedi?

Berk Oktay ile Birlikte Olduğunu İddia Etti

Birsu Hanım, 4 yıl önce dışarıda tanıştıklarını ve evine gidip birlikte olduklarını söyledi. Bu birliktelikten dolayı çok pişman olduğunu dile getiren Birsu Hanım, yaşananlar karşısında vicdan azabı çektiğini ve o yüzden konuştuğunu belirtti. Birsu Hanım'ın yaptığı açıklamalar bununla da kalmadı. 

"Berk Oktay'ın Etkisi Büyük"

Birsu Hanım'ın cinsiyet değiştirme operasyonuna karar vermesinde Berk Oktay'ın kendisine duyduğu ilginin etkisinin büyük olduğunu belirtti. Birçok kez birlikte olduklarını ancak Merve Şarapçıoğlu ile ilişkisi olduğu için birlikteliğe son verdiklerini belirtti. Kendisini asansörde görüp öptüğünü dahi iddia eden Birsu Hanım, çok konuşulacak açıklamalara imza attı.

Söyledikleri bunlarla sınırlı kalmadı. Merve Şarapçıoğlu'nu aldattığı ve kendisiyle sürekli birlikte olduğu iddiasından sonra bu sefer de Berk Oktay için şiddet açıklamalarında bulundu.

"Merve'ye Şiddet Uyguladı"

Berk Oktay'ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu'na şiddet uyguladığını iddia etti. Bu olay sonucunda Merve'nin Birsu Hanım'da kaldığı belirtilirken, Oktay'ın konuyla ilgili nasıl bir savunma yapacağı merak edildi. 

Tüm bu iddialar karşısında Berk Oktay hakkında konuşulanlar eğer doğru değil ise başarılı oyuncu büyük bir iftira ile karşı karşıya kalmış olacak.

Geçtiğimiz günlerde açtığı davayı kazanmış ve Merve Şarapçıoğlu'nun hapis cezası almasını sağlamıştı. Ancak bu sefer ortaya atılan iddiaların kanıtları olması dahilinde Berk Oktay'ı zorlu bir süreç bekliyor.

Berk Oktay İddiaları Yalanladı

Hakkında yapılan iddiaların kesinlikle yalan olduğunu dile getiren Berk Oktay, tüm açıklamaları yalanladı. Başarılı oyuncunun iddia olmadan söz konusu söylemlerle karartılmaya çalışıldığı düşünülüyor. Sosyal medyada Berk Oktay'a destek çıkılıyor ve oyuncunun kaldığı duruma karşılık hayranları tüm desteklerini iletiyor.

Birsu Hanım'ın yaptığı açıklamaları kanıtlayacak herhangi bir delile sahip olması durumda bu konu daha fazla uzayacak gibi duruyor. Magazin gündeminden uzun bir süre uzak kalacağı düşünülen Berk Oktay, yeniden çıkması zor bir girdabın içine girdi. İnsanların sürekli olarak eleştireceği ve kanıt olması dahilinde de iyice yayılacak bu dedikodunun sonu nasıl bitecek herkesin gözü bu gelişmelerde olacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.