Berk Oktay'ın Eski Eşi Hapis Cezası Aldı! İfşa Skandalında Merve Şarapçıoğlu'na 2 Yıl 1 Ay Hapis!

Berk Oktay'ın Eski Eşi Hapis Cezası Aldı! İfşa Skandalında Merve Şarapçıoğlu'na 2 Yıl 1 Ay Hapis!

Berk Oktay'ın uygunsuz görüntülerini ifşa eden kişi olarak belirlenen Merve Şarapçıoğlu'nun aleyhine karar verildi ve Oktay'ın eski eşi 2 yıl 1 ay hapis cezasın çarptırıldı. Berk Oktay'ın sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'dan destek mesajı geldi.

Ünlü ve yakışıklı oyuncu Berk Oktay, eski eşi ile bir süredir davalık olmuştu. Çiftin davalık olmasının ardında yatanları bilmeyen kişiler internet üzerinden çeşitli sorgulamalar yapıyor. Berk Oktay'ın bazı fotoğraflarının internet üzerinde ifşa edilmesi hakkında görülen davada önemli kararlar verildi. Peki Berk Oktay'ın eski eşi Merve Şarapçıoğlu hakkında hangi karar verildi? 

Merve Şarapçıoğlu'na Hapis Cezası Verildi!

Bugün yapılan duruşmada Berk Oktay'ın kendisine ait uygunsuz görüntülerini internette yaydığı iddia edilen Merve Şarapçıoğlu 2 yıl 1 ay hapis cezası verildi. Bir süredir tartışılan ve Berk Oktay'ın adından sıkça söz edilen ifşa skandalı üzerine yaşanan olaylar mahkemeye taşınmıştı. Kendisine ait görüntülerin internette paylaşılması oyuncuyu olumsuz etkilemiş ve tartışmaların odağı haline gelmesine neden olmuştu. Ancak Berk Oktay, fotoğraflarını yayan kişinin eski eşi Merve Şarapçıoğlu olduğunu ileri sürdü ve bu konuda adli işlemlerin başlamasını sağladı. Davada görüşülen olayların iki taraf içinde oldukça yoğun geçtiği bilgisi aktarılırken duruşmayı kazanan isim Berk Oktay oldu. Merve Şarapçıoğlu kendisine yöneltilen iddiaları ne kadar reddederse reddetsin mahkeme onun aleyhine karar verdi.

Berk Oktay: Soy Adımın Namusu Temizlendi

Davayı kazanan Berk Oktay konu ile ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu. Bunun bir namus meselesi olduğunu ve soy adının namusunun bugün itibariyle temizlendiğini açıkladı. Yaptığı açıklamalar oldukça dikkat çekerken, başarılı ve yakışıklı oyuncunun bu olaydan sonra oldukça rahatladığı ve kendisini daha iyi hissettiği gözlemlendi.

Eski Eşi Fotoğraflarını İnternete Yaydı!

Mahkemede çıkan karara göre Merve Şarapçıoğlu, Berk Oktay'ın ve kendisinin uygunsuz görüntülerini internet aleminde paylaştı. Bunun üzerine Berk Oktay da eski eşine dava açtı. Hukuk yoluyla işlerini halleden oyuncu, oldukça mantıklı bir harekette bulundu ve davayı kazanan isim oldu. Konuyla ilgili de yapmış olduğu açıklamaları oldukça olgun bir şekilde gerçekleştirdi. Bu bakımdan oyuncuya olan saygı ve sevgi katlanarak arttı. 

Sevgilisi Yıldız Çağrı Atiksoy'dan Destek Mesajı!

Berk Oktay'ın sevgilisi olan Yıldız Çağrı Atiksoy, sosyal medya üzerinden yapmış olduğu paylaşımla sevgilisi Berk Oktay'a destek mesajlarını iletti. Bu dava sürecinde kendisinin yanında olduğunu ve uğradığı haksızlıktan anlı ak bir şekilde sıyrıldığını belirten mesaj, Berk Oktay ve sevenleri tarafından olumlu karşılandı. 

Merve Şarapçıoğlu Hapse mi Girdi?

Mahkemeden çıkan hapis kararı sonrasında Merve Şarapçıoğlu için 2 yıl 1 aylık bir hapis kararı verildi. Berk Oktay'ı takip eden hayranları şimdi eski eşi Merve Şarapçıoğlu'nun hapse girip girmeyeceğini merak ediyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.