Beren Saat’in Oyunculuğa Başlama Öyküsü! Sevgilisi Trafik Kazasında Ölünce…!

Beren Saat’in Oyunculuğa Başlama Öyküsü! Sevgilisi Trafik Kazasında Ölünce…!

Türkiye televizyonlarında izlediğimiz başarılı oyuncuların nasıl buralara geldiklerine dair bilginiz var mı? Oldukça ilginç hikayelere sahip olan bu oyuncuların hikayesi arasında yürek burkan şeylerde var.

 

 

Türkiye televizyonlarında izlediğimiz başarılı oyuncuların nasıl buralara geldiklerine dair bilginiz var mı? Oldukça ilginç hikayelere sahip olan bu oyuncuların hikayesi arasında yürek burkan şeylerde var. Bu içeriğimizde bazı ünlü isimlerin hayat hikayelerini derleyeceğiz. İşte o ilginç yaşam öyküleri ve oyunculuğa varan yaşamlar.

 

Beren Saat’i Oyunculuğa İten Yürek Burkan Olay!

Beren Saat’in oyuncu olmasında geçtiği yol en acı verici ve yürek burkan olaylardan biriyle temsil ediliyor. Beren Saat’in eski sevgilisi Saat’in oyuncu olmasını çok istiyordu ve bu konuda onu sürekli motive ediyordu. Türkiye’nin Yıldızları yarışmasında ün kazanmaya başlayan Beren Saat’i bu konuda ikna eden kişi de eski sevgilisiydi. 2004 yılında geçirdiği trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Efe Güray, Beren Saat’in oyuncu olmasındaki en büyük paylardan bir tanesine sahip. Efe Günay’ın vefat etmesi ile birlikte oyunculuk alanına eğilmeye başlayan Beren Saat, günümüzün en başarılı kadın oyuncularından bir tanesi haline geldi.

 

Ufuk Bayraktar’ı Zeki Demirkubuz Keşfetti!

ufuk-bayraktar-dizi-16-9-1593511577.jpg

Babasının kahvesinde çalışırken usta yönetmen Zeki Demirkubuz tarafından fark edilen Ufuk Bayraktar’ın oyunculuk serüvenine başlaması da oldukça ilginç bir olayla başladı. Zeki Demirkubuz’un konuşma talebine karşı korkuya kapılan Ufuk Bayraktar, sonrasına oyunculuk teklifini duyunca kararını verdi ve oyunculuğa adımını attı.

 

Dünyaca Ünlü Yıldızlar Zamanında Yerleri Paspaslıyorlardı!

Dünyaca ünlü oyuncu Jim Carrey ve şarkıcı Mariah Carey ünlü olmadan önce yerleri paspaslıyorlardı. Jim Carrey lastik fabrikasında paspas yaparken bir anda oyunculuk dünyasına adım atmıştı. Mariah Carey ise kuaför salonunda yine yerleri paspaslamaktaydı. Bu iki ünlü ismin ünlü olma yolculukları da oldukça yankı uyandıran hikayelerden bir tanesi.

 

Hande Yener’i Hülya Avşar Fark etti!

s-2521695c4a146f27ea7ed53cb94890dc15c4ebbc.webp

Bir mağazada tezgahtar olarak çalışan Hande Yener’in hikayesi de yine oldukça ilginç olaylardan bir tanesi. Çalıştığı mağazaya Hülya Avşar’ın gelmesi ile birlikte keşfedilen Hande Yener’i daha sonra asıl Sezen Aksu parlattı. Bir anda ünlü simalar arasına giren Hande Yener, hala günümüzün en bilinen şarkıcılarından bir tanesi. O günleri Hande Yener’in ağzından bazı röportajlarından görebilmeniz mümkün.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.