Beren Saat İle Kenan Doğulu Neden Boşanmıyor?

Beren Saat İle Kenan Doğulu Neden Boşanmıyor?

Beren Saat, merak edilen birçok konuda samimi itiraflarda bulundu. Kenan Doğulu ile ilişkilerinin bir kötü bir iyi gitmesi üzerine de konuşan güzel oyuncu, boşanamadıklarını;

 

 

Beren Saat, merak edilen birçok konuda samimi itiraflarda bulundu. Kenan Doğulu ile ilişkilerinin bir kötü bir iyi gitmesi üzerine de konuşan güzel oyuncu, boşanamadıklarını; çünkü hala sevgili gibi hissettiklerini sözlerine ekledi. Kenan Doğulu ile ilgili içten duygularıyla itiraflarda bulunan Beren Saat, üstü kapalı şekilde birbirlerine ne kadar bağlı olduklarını da göstermiş oldu. Boşanamadıklarını ve bunun sebebini de hala sevgili gibi hissetmelerinden kaynaklı olduğunu ifade eden başarılı oyuncu müzik çalışmalarının da olduğunu söyledi.

fft371-mf33051370.jpg

Kenan Doğulu ile iyi bir ilişki içinde olduklarını ve çok eğlendiklerini ifade eden Saat, bazı müzik çalışmalarında Kenan Doğulu’nun ilgilendiğini ifade etti. Doğulu’nun oldukça boş zamanları olduğunu da söyleyen Beren Saat, onun boş vakitlerinde kendisinin müzik çalışmaları için yardımcı olduğunu ifade etti. İki ayrı evden gelip bir evde yaşayan ve yaşamlarını birleştiren ikili adına konuşan Beren Saat; samimi, eğlenceli bir ilişkilerinin olduğunu söyledi. Kenan Doğulu ile iyi bir ikili olmalarının yanında, ikisinin bir kabuğun içinde olduğunu ifade eden Saat, dış dünyayı takmadan birbirlerine odaklandıklarını söyledi.

 

Pandemi Sürecini Konuştu

 

Pandemi sürecine de değinen Beren Saat; bu sürecin hem çok zor bir dönem olduğunu hem de kendisi açısından olumlu yanları olduğunu ifade etti. Kendisine zaman ayırabildiğini ve Kenan Doğulu’nun boş zamanları olmasıyla birlikte müzik çalışmalarına da ağırlık verebildiğini ifade eden güzel oyuncu pandemi süreci bu anlamda kendisi için hem kötü anılar hem de oldukça güzel anıların kaynağı olduğunu ifade etti.

 

Bihter’le Birlikte İçimdeki Kadını Fark ettim

5ef3304455427f0f3cca1253.jpg

Bihter karakterine dair fikirlerini de ifade eden Beren Saat, bu karakterin her zaman kendisi ile birlikte yaşadığını ifade etti. Bihter karakterini canlandırdığı zamanlarda 25 yaşında olduğunu söyleyen Beren Saat, Bihter karakteri ile birlikte içindeki kadını bulduğunu ifade eden güzel oyuncu bu karakteri özlediğini de sözlerine ekledi. Hayatının her anında olduğunu ve bu sebeple onu özlediğinin yanında tekrar böyle bir karakteri oynamak isteyebileceğini de ifade eden Beren Saat, Bihter’in gönlünde farklı bir yere sahip olduğunu da söyledi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.