Beren Saat Evliliği Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı! Birbirilerini Beslediklerini İfade Etti

Beren Saat Evliliği Hakkında Önemli Açıklamalar Yaptı! Birbirilerini Beslediklerini İfade Etti

Röpörtajında önemli sorulara cevap veren güzel oyuncu Beren Saat, Kenan Doğulu ile olan evliliklerinde farklı bir aşamaya geçtiklerini ve birbirlerini her geçen gün daha da beslediklerini ifade etti.

Beren Saat, kendisiyle ilgili soruları Kosova'nın özel bir program için yaptığı röpörtajda cevapladı. Oyunculuğun oldukça kendisini zorladığını ancak işini sevdiği için bunun üstesinden geldiğini belirten güzel oyuncu, röpörtajda içini döktü. Yapılan kıyaslamaların ve güzellik algısının kendisini yorduğunu belirtti. Doğallığın benimsenmesi gerektiğini vurguladı. İşini sevdiği için o işin gerektirdiği yaşam biçimini de bir şekilde kabullendiğini ifade etti. Kenan Doğulu ile aralarında geçen uzun süreli ilişkinin kendisine kattıklarından da bahsetmeyi ihmal etmedi. Başarılı oyuncunun Kenan Doğulu ile yaklaşık olarak 6 yıldır evli olduğu göz önüne alınırsa, ilişkileri için yaptıkları açıklama büyük önem taşıyordu.

Beren Saat'e göre Kenan Doğulu ile ilişkilerinin farklı bir evresine geçiş yaptılar. İkisinin de sanatçı kimliği ile göz önünde bulunduğu için zaman zaman zorlukların yaşanabileceği belirtilirken, birbirlerini besleyerek daha da iyi konuma geldiklerini söyledi. Beren Saat, şöhretinin Türkiye sınırları dışına çıkması ile ilgili de açıklamada bulundu. Yaptığı açıklamaya göre bu şöhretten oldukça memnun ancak bunun için yoğun bir çaba sarfetti.

Kenan Doğulu ile Birbirlerini Beslediler

Güzel oyuncunun oynamış olduğu dizi ve filmlerle beraber Kenan Doğulu'nun da çıkardığı şarkılar birleştirildiğinde iki sanatçının da üretme kabiliyetleri bakımından birbirine destek çıktığı görülüyor. Benzer sektörlerde yer aldıkları için ilişkinin kolay olmadığı ancak zaman içerisinde ikisinin de önemli bir atılım yaptığı belirtildi. Beren Saat'in şu sıralar Kenan Doğulu'nun seslendirdiği parçalar için söz yazarlığı yaptığı ve kendisi hakkında da önemli projelerin olacağını vurguladı. Özellikle geçmişini de müziğe aktarma konusunda kararlı olduğunu gördük. 

adsiz-003.jpg

2014 yılında evlenen Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, zaman zaman magazin basınına yansıyan kavgalara ve ayrılık iddialarına rağmen birlikteliklerini ve aşklarını sürdürmüştü. Yaşadıkları zorluklara göğüs gererek birlikte hareket etmeyi başaran nadir ünlü çiftler arasında yerlerini aldılar. Genellikle ünlülerin evlendikten birkaç sene sonra ayrılıkla sonuçlanan ilişkilerine tanıklık ettiğimiz için Kenan Doğulu ve Beren Saat'in bu konuda oldukça dayanışmalı bir ilişkilerinin olduğu yorumu yapılabilir. Kenan Doğulu'nun pop müzikte yükselişi ve dur durak bilmeyen sanat aşkı, Beren Saat'in ise gerek televizyonda gerek sinemada ve gerekse Netflix'te göstermiş olduğu başarılı performans sonucu bu ilişkinin gerçekten ikisini beslediğini görebiliyoruz. Bakalım Beren Saat önümüzdeki aylarda hangi müzik projesi ile karşımıza çıkacak ve belirttiği üzere geçmişi hakkında bir şarkı ile karşımıza çıkacak mı göreceğiz. Kosovalı'nın sorularını cevaplayan ve özel bir kanala röpörtaj veren Beren Saat'ten öğrendiklerimiz şimdilik bu kadar. 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.