Bankalardan Faizi Bulunmayan Kredi Müjdesi..! 30 bin İla 100 Bin TL Arasında Alabilirsiniz..!

Bankalardan Faizi Bulunmayan Kredi Müjdesi..! 30 bin İla 100 Bin TL Arasında Alabilirsiniz..!

Bankalar müşterilerine sonunda faizsiz kredi müjdesini verdiler. 30.000 ve 100.000 TL arasında alınabilecek olan kredinin koşulları oldukça cazip olarak değerlendiriliyor.

Bankalar müşterilerine sonunda faizsiz kredi müjdesini verdiler. 30.000 ve 100.000 TL arasında alınabilecek olan kredinin koşulları oldukça cazip olarak değerlendiriliyor. Faizsiz olarak verilen kredinin haricinde ayrıca %50 gibi ciddi oranlarda faiz indirimi yapmakta olan bankalarda ayrıca duyuru yapmaya başladı. Böylece yeni yılın gelmesiyle birlikte vatandaşlar ekonomik olan sıkıntılarını hızlı bir şekilde aşmış olacaklar.

Devlet bankaları tarafından sunulmakta olan kredilerin dışında ayrıca yep yeni hibeler de veriliyor. Cumhurbaşkanı tarafından resmen açıklanan kira yardımı gibi birçok yardımdan vatandaşlar faydalanabiliyor.

Hangi Banka Faizsiz Kredi Verecek?

screenshot-5.png

Faizsiz bir şekilde kredi vereceğini duyuran bankaların başında Halkbank geliyor. Banka genç girişimcilere 30 bin ila 100 bin TL arasında kredi vereceğini duyurdu. Bunun yanı sıra banka esnafa 2021 yılı içerisinde %50 oranında faiz indirimi yapacağını da ayrıca ilan etti. Böylece ülkenin ciddi bir kitlesini oluşturan genç ve esnaf kesimi ekonomik olarak bir nebze de olsa rahatlama fırsatı yakaladı.

İş kurmak isteyen gençlere Halkbank ekipman ve diğer konularda destek olmak maksadıyla 100 bin TL limite kadar her hangi bir faizi bulunmayan kredi verecek. 100 bin TL gibi bir miktara gençlerin rahat bir şekilde iş kurabilmesi düşünülürken başvuru ile ilgili bir takım şartlar aranacak.

%50 Faiz İndirimi Kararnamede Yayınlandı

Son zamanlarda ciddi zorluklar yaşayan esnaf gözünü hükümetten gelecek olan karara dikmişti. Yakın zaman içerisinde kendileri ile ilgili bi iyileştirme beklemekte olan esnafa sonunda müjdeli haber geldi. 2021 yılı içerisinde %50 oranında faiz indirimi yapacağını da ayrıca ilan etti. Böylece ülkenin ciddi bir kitlesini oluşturan genç ve esnaf kesimi ekonomik olarak bir nebze de olsa rahatlama fırsatı yakaladı. Faiz indirimi yeni alınacak olan kredilerde geçerli olacağı gibi 2021 yılına sarkan taksitleri bulunmakta olan vatandaşları da kapsayacak. Faiz indirimi kararname ile duyuruldu. Haber esnaf cephesinde memnuniyetle karşılandı. İndirim ülkemizde uygulanacağı gibi aynı zamanda yavru vatan Kıbrıs için de geçerli olacak. Orada da 2021 yılı içerisinde %50 oranında faiz indirimi yapacağı kararname ile ilan edilmiş bulunuyor.

Faizsiz Kredi Gençlere

Faizsiz olarak verilmekte olan kredi ise herkese verilmiyor. Günümüzde kaybolmaya yüz tutmuş olan meslekleri yapmak isteyen gençlere bu kredi devlet kanalı ile veriliyor. Esnaflar bu kredinin yanı sıra esnaf ve kefalet odasından da gene Halkbank üzerinden 0 a yakın bir kredi kullanabiliyor. Üstelik limitler sürekli olarak yenileniyor.

Şartları uygun olan genç ve esnafların başvuru yapmaları durumunda krediyi alabilecekleri duyuruldu. Banka kredinin verilmesi için belirli şartları vatandaşlardan talep ediyor. Kredinin içerisinden bir miktar masraf alınsa da bu masraf iade ediliyor.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.