Avrupa Yakası Dizisi Yeniden Ekranlara Geliyor!

Avrupa Yakası Dizisi Yeniden Ekranlara Geliyor!

Bir dönem ATV’de yayınlanmakta olan ve adını efsanelere yazdırmış olan Gülse Birsel imzalı Avrupa Yakası dizisi Youtube’a yüklenmiş olan kesitleri özlemin ne kadar fazla olduğunu gösterdi.

 

Bir dönem ATV’de yayınlanmakta olan ve adını efsanelere yazdırmış olan Gülse Birsel imzalı Avrupa Yakası dizisi Youtube’a yüklenmiş olan kesitleri özlemin ne kadar fazla olduğunu gösterdi. Youtube’daki Avrupa Yakası hareketliliği, sinema projesi olacağına ilişkin ön çalışmalar olduğu iddialarda bulunmuş. Ve proje geliyor! Avrupa Yakası dizisi yeniden mi çekilmekte?

Ata Demirer, Gülse Birsel, Levent Üzüncü, Hümeyra, Evrim Akın, Şenay Gürler, Engin Günaydın, Binnur Kaya, Sarp Apak, Bülent Polat, Peker Açıkalın, Rutkay Aziz, Veysel Diker, Yavuz Seçkin, Hale Caneroğlu, Gazenfer Özcan, Vural Çelik, gibi ünlü isimlerin bir arada olduğu Avrupa Yakası dizisi adını efsaneler arasına yazdırmış.

3.jpg

Yayınlanmış olan bölümleri halen Youtube’da kesitler şeklinde izlenen sitcomun hayranları diziyi çok özlediklerini söylüyorlar. Avrupa Yakası dizisinde, Gülse Birsel’in aynı Jet Sosyete ve Yalan Dünya dizisindeki gibi Türkiye’ye ilişkin entelektüel, aktivist, halktan, Cihangir, Nişantaşı gibi çevrileri çok iyi gözlemleyen efsane bir dizidir.

Avrupa Yakası’nda yer alan Selin, , Volkan Sütçüoğlu, Şesu Aslı Sütçüoğlu, Gaffur, Cem, Burhan Altıntop, Fatoş, Tanrıverdi, Kubilay Peynircioğlu Bülent Onaran, Cem Onaran, , Sertaç gibi bir çok karakterler hala akılda. Youtube yüklenmiş olan bölümler sonrasında dizinin tekrardan çekilmesi gündeme geldi. Fakat bir çok oyuncunun hem yaş durumundan dolayı, artık ellerini ayaklarını çekmeleri, hem de farklı bir dünya görüşlerine bürünmüş olmaları ve kavgalar sebebiyle bir araya gelemeyecekleri görülmekte.

Fakat dizinin yeni bir sürümü hatta film projesi olacağı söylentileri yeniden ortaya çıkmış durumda. Gülse Birsel’in kesinlikle yapmak istediği projelerden Avrupa Yakası’nın yeni bir sürümü olduğuna dair bir takım endişeler var. Bu sebeble yeni projenin tıpkı Avrupa Yakası olmasa da Avrupa Yakası ile bağlantılı olacağı söylendi.

Jet Sosyete Dizisinde Buluşmuşlardı

Avrupa Yakası’nın da yer alan Aslı ile Volkan’ı Ata Demirer ve Gülse Birsel, Jet Sosyete dizisinde bir araya gelmişlerdi. TV8’de yayınlanmış olan Jet Sosyete dizisine Volkan karakteriyle Ata Demirer konuk oyuncu olarak gelmişti.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum