Anne ve Kız Hocaya Âşık, Tüm Türkiye Tepkili

Anne ve Kız Hocaya Âşık, Tüm Türkiye Tepkili

Esra Erol yine programında çok farklı bir konuyu ele aldı. Tüm Türkiye’nin tepkisini çeken olayda yine din istismarı ve yine kadınları dolandıran sahte hocalar gündemdeydi.

 

Esra Erol yine programında çok farklı bir konuyu ele aldı. Tüm Türkiye’nin tepkisini çeken olayda yine din istismarı ve yine kadınları dolandıran sahte hocalar gündemdeydi. Esra Erol'un programında annenin kıza gel seslenişleri. Esra Erol olayı şaşkınlıkla izlerken hoca denen şahsın Merve Nur'la yaşamaya devam ettiği ortaya çıktı.

Hoca Efendi Resim İstedi

Ayşe Çekem, ‘hoca denilen şahıs bize yardım edecekti. Önce benim resmimi istedi sonra kızımın resmini istedi. Bizi okuyup şifa vereceğini söyledi.’ Bu olay sonrasında hem kızı hem de annesi hocaya aşık olduklarını belirttiler. Yaşanan aşk sonucunda Adnan hoca diye kendini tanıtan şahıs Merve Nur ile birlikte evden kaçtılar. Yaşanan olaylar giderek farklı boyuta gelmiş bulunmakta anne  Ayşe Çekem Esra Erol'un sunduğu programa çıkarak Esra Erol'dan yardım istedi. Kızımı kurtarın çağrısında bulundu.

Bir Hoca iki Kadın

Esra Erol'un programında yaşananlar insanlara dudak uçuklattı. Seyirciler Adnan Hoca denen şahısla kaçan Ayşe Çekem'in kızı Merve Nur'un söylediklerini duyanlar şaşkınlıklarını gizleyemedi. Adnan Hoca adındaki şahıs birçok kadının vaatlerle dolandırdığı ortaya çıktı.

Adnan Hoca diye kendini tanıtan kadın birçok kadından resim isteyerek onlara şifa olmak istemiş. Esra Erol duruma sinirlenerek insanların nasıl aldatıldığını anlattı. Bütün bunlar yaşanırken hoca efendi demeye layık olmayan kişi ile kaçtığı Merve Nur Hanım ''Adnan ile çok mutluyum '' cümlelerini kurarak herkesi şaşırttı.

Adnan Hoca'ya hocaların hocası dendiği ve Türkiye'nin farklı bölgelerinde insanları dolandırdığı ortaya çıktı. Fakat Merve Nur'un aşkı ağır bastı. Esra Erol şaşkınlık içerisinde kadınları uyardı.

Herkesi Büyüleyen Hoca Efendi Aşkı

Adnan hoca denen şahıs evli olmasıyla herkesi şok etti. Zübeyde adında eşi olan Adnan Hoca denen şahıs sessizliğini koruyor. Eşi Zübeyde Hanım Adnan Bey'i emniyete giderek şikâyet ettiğini ekranlarda açıkladı. Merve Nur Hanım ise ''aşkın yaşı olmaz.

Adnan boşansın onunla mutlu yuva kurmak istiyorum'' dedi. 41 yaş büyük hocayla evleneceğini söyledi. Esra Erol programında yaşanan bu olayları aydınlatmaya çalıştı. Sağlıklı düşünün genç kızlar diyerek kızlara seslendi.

 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.