Anında Kredi Başvurusu Hemen Hesaba 10 Bin TL..!

Anında Kredi Başvurusu Hemen Hesaba 10 Bin TL..!

Anlık olarak nakit ihtiyacı bulunanlara müjde! İnternetten başvurur yapılması ile birlikte herkese kredi imkanı sunulmasına karar verildi! Dosya masrafı ve ayrıca tahsis ücreti bulunmuyor.

Anlık olarak nakit ihtiyacı bulunanlara müjde! İnternetten başvurur yapılması ile birlikte herkese kredi imkanı sunulmasına karar verildi! Dosya masrafı ve ayrıca tahsis ücreti bulunmuyor.

Kredi ihtiyacı bulunanlara müjdeli haber sonunda geldi. Anlık nakit ihtiyacı bulunanların  yakından takip etmekte olduğu kredi kampanyaları ile alakalı olarak detaylar hızla araştırılıyor. Aylık olarak %1,69 faiz ile ve aynı zamanda 36 ay vadeli krediden faydalanmak isteyen için detayları sizlere hazırladık. Üsetilk verilen kredi de her hangi bir masraf da ayrıca bulunmuyor. İşte sizlere Enpara ihtiyaç kredisi...

screenshot-5.png

İhtiyaç kredisi kullanımı faiz oranlarında düşüşler devam ediyor. Nakit ihtiyacı bulunan vatandaşlara haber geldi. Enpara.com sitesi üzerinden yapılan acıkama da  %1,69 faiz ile en az 1.000 Türk Lirası, en fazla ise 75.000 TL, 36 aya vadelerle kredi sağlanıyor. Bu kredi de hiçbir dosya masrafı, ücret ve bunların dışında komisyon istenmiyor.

İHTİYAÇ KREDİSİ GERİ ÖDEME

Enpara.com tarafından verilen yüzde 1,69 faiz ile kredi 75.000 TL 36 ay hesaplandığında ödemesi 2.955 TL şeklinde karşımıza çıkıyor. Başvurular için değerlendirme zamanının akabinde onay alınmasıyla birlikte kredi hemen yatırılacak.

BANKADAN AÇIKLAMA

Enpara'dan kredi alma şartları ise şu şekilde:

* Enpara.com tarafından verilen İhtiyaç Kredisi 1.000 TL, 75.000 TL aralığında veriliyor, 1 - 36 aya kadar ise vadelerle verilmektedir.

* Enpara.com  tarafından sunulan kredi içerisinde her hangi bir masraf bulunmamaktadır.  Enpara.com tarafından verilen  İhtiyaç Kredisi avantajlı faiz seviyelerine ve toplam maliyet e hesaplama aracını rahat bir şekilde kullanarak ulaşmak mümkündür.

* Enpara.com üzerinden ihtiyaç kredisi alabilmek için kredi başvurusunda bulunmanız ve aynı zamanda başvurunuzun olumlu sonuçlanması gerekir. Mevcut Enpara.com müşterilerinin Enpara.com İnternet veya aynı şekilde Cep Şubesi üzerinden, Enpara.com müşterisi bulunmayanlar ise yukarıda belirtilen hesaplama aracını kullanmak suretiyle başvurabilirler. Başvuru esnasında sizden herhangi bir şekilde belge, kefil ya da her hangi bir teminat istenmez.

* İhtiyaç kredisi noktasında ki başvuruları QNB Finansbank tarafından belirlenmiş kredi politikaları çerçevesinde sonuçlandırılır. Daha önce kullanmış bulunduğunuz kredilerin ve aynı şekilde kredi kartlarının ödemesinin geciktirmeden, düzenli şekilde yapmış olmanız ve şu noktada düzenli bir maaşınızın olması bunların haricinde Enpara.com'da bir birikiminizin bulunması başvurunuzun olumlu neticelenmesini sağlayacak en önemli faktördür.

* Kredi başvuruları birkaç dakika da, en geç ise 8 iş saati değerlendirilerek neticelenir.

* İhtiyaç kredisi sizlere tebliğ edilmiş samanlarda taksitlerinin ödemesinin yapılması gerekmektedir. Krediler tüm kanallar üzerinden ödenebilmektedir. Banka hesabınız içerisinde bakiyenizin kredi tutarını karşılaması durumunda otomatik olarak hesabınızdan aktarılmaktadır.

* Kredinizi istediğiniz zaman taksitlerinden önce kapatabilir, taksitlerini erken tamamlayabilir veya toplu bir şekilde bankaya sağlayabilirsiniz. Bu şekilde oluşmakta olan faiz indirimlerinden yararlanmak her müşterinin hakkıdır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.