3 Aralık Korona Virüs Vakası

3 Aralık Korona Virüs Vakası

Fahrettin Koca 3 Aralık güncel korona virüs tablosunu paylaştı.

3 Aralık korona virüs vakası an itibari ile paylaşıldı. Fahrettin Koca, sosyal medya hesabı üzerinden 3 kasım korona virüs vakasını paylaşıldı. Paylaşılan tabloyla birlikte günce korona virüs vakasında artış gözlendi.
Fahrettin Koca, Twitter hesabı üzerinden güncel korona virüs tablosunu an itibari ile paylaştı. Fahrettin Koca paylaştığı güncel korona virüs tablosuyla birlikte, Türkiye’de virüsün büyük bir artış içerisinde olduğunun altını çizdi. Fahrettin Koca’nın paylaştığı korona virüs vakası ise şu şekilde:1.png

Fahrettin Koca’nın paylaşımıyla birlikte Türkiye’de korona virüs vaka sayısın oldukça ciddi bir artış olduğu gözlemledi. Bilindiği üzere 11 mart tarihinden bu yana görülen korona virüs salgını oldukça hızlı bir şekilde büyümeye ve artış göstermeye devam ediyor. Özellikle son aylar içerisinde görülen korona virüs artışları oldukça dikkat çekiyor. Milyonlarca insanın hayatını etki eden bu salgın hızlı bir şekilde büyümeye devam ediyor.

Bulaş Hızı Arttı!

Korona virüs salgının başlamasıyla birlikte milyonlarca insanın hayatı değişti. Yaşamın her noktasına nüfuz eden koronba virüs salgını, kış aylarının gelmesiyle birlikte nüfusa da sirayet etti. Milyonlarca insana tesir eden salgın, gün geçtikçe güçlenmeye devam ediyor. Salgının en şiddetli dönemleri içerisinde kış aylarına denk gelmesi oldukça dikkat çekti.

Bilindiği üzere uzmanlar yaz ayları içerisinde korona virüsün bulaşma hızının 15 dakikaya kadar erişebildiğinden söz etmişti. Fakat kış aylarının gelmesiyle birlikte korona virüs salgının bulaş hızı 2 dakikaya kadar düşebildi. Yani birkaç dakika sohbet ettiğiniz kişilerden dahi hızlı bir şekilde virüsü kapabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.