Sıradaki Haber

Ziraat Türkiye Kupası 2014-2015 Fikstürü açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 2014-2015 Fikstürü açıklandı. Buna göre takımların hangi hafta kimlerle karşılaşacağı belli oldu.

Ziraat Türkiye Kupası 2014-2015 Fikstürü açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası 2014-2015 Fikstürü açıklandı. Buna göre takımların hangi hafta kimlerle karşılaşacağı belli oldu.

Spor
07 Kasım 2014 Cuma 18:46
3002 Okunma
Ziraat Türkiye Kupası 2014-2015 Fikstürü açıklandı

Ziraat Türkiye Kupası fikstürüne göre hangi hafta hangi takım kiminle karşılacak belli oldu. İşte takımların 2014-2015 fikstürü; 

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NDA FİKSTÜR AÇIKLANDI! 

Gruplarda maç programı şöyle:

1. Hafta

3 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Sivasspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Manisaspor

C Grubu:

Samsunspor-Centone Karagümrük
Bursaspor-Mersin İdmanyurdu

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor

E Grubu:

Fenerbahçe-Kayserispor
Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare

F Grubu:

Sarıyer-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Adana Demirspor

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina BalçovaYaşamspor
Galatasaray-Eskişehirspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Giresunspor
Cizrespor-Gençlerbirliği

2. Hafta

17 Aralık Çarşamba

A Grubu:

Tuzlaspor-Sivasspor
Gaziantepspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Manisaspor-Keçiörengücü
trabzonspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Mersin İdmanyurdu-Samsunspor
Centone Karagümrük-Bursaspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir
MKE Ankaragücü-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Fenerbahçe
Kayserispor-Altınordu

F Grubu:

Adana Demirspor-Sarıyer
Beşiktaş-Çaykur Rizespor

G Grubu:

Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Galatasaray

H Grubu:

Gençlerbirliği-Torku Konyaspor
Giresunspor-Cizrespor

3. Hafta

24 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Gaziantepspor-Tuzlaspor
Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Manisaspor
Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu
Samsunspor-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor
İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare

Fenerbahçe-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Adana Demirspor
Sarıyer-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Gençlerbirliği
Torku Konyaspor-Cizrespor

4. Hafta

31 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Tuzlaspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor

B Grubu:

Manisaspor-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü

C Grubu:

Mersin İdman Yurdu-Centone Karagümrük
Bursaspor-Samsunspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor
Altınordu-Fenerbahçe

F Grubu:

Adana Demirspor-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Sarıyer

G Grubu:

Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor
Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

H Grubu:

Gençlerbirliği-Giresunspor
Cizrespor-Torku Konyaspor

5. Hafta

28 Ocak Çarşamba (2015)

A Grubu:

Gaziantepspor-Sivasspor
Tuzlaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Keçiörengücü
Manisaspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Samsunspor
Mersin İdman Yurdu-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-İstanbul Başakşehir
Kardemir Karabükspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Fenerbahçe
Bayburt Grup Özel İdare-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Sarıyer
Adana Demirspor-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
Eskişehirspor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Torku Konyaspor
Gençlerbirliği-Cizrespor

6. Hafta

4 Şubat Çarşamba (2015)

A Grubu:

Sivasspor-Tuzlaspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Manisaspor
Akhisar Belediyespor-Trabzonspor

C Grubu:

Samsunspor-Mersin İdmanyurdu
Bursaspor-Centone Karagümrük

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü

E Grubu:

Fenerbahçe-Bayburt Grup Özel İdare
Altınordu-Kayserispor

F Grubu:

Sarıyer-Adana Demirspor
Çaykur Rizespor-Beşiktaş

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor
Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Gençlerbirliği
Cizrespor-Giresunspor

Son Güncelleme: 07.11.2014 18:46
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.