Sıradaki Haber

Fenerbahçe'de Cen­giz So­la­koğ­lu istifa

Fe­ner­bah­çe'de bir ay­rı­lık da­ha ... Cen­giz So­la­koğ­lu is­tifa et­ti!

Fenerbahçe'de Cen­giz So­la­koğ­lu istifa

Fe­ner­bah­çe'de bir ay­rı­lık da­ha ... Cen­giz So­la­koğ­lu is­tifa et­ti!

Spor
28 Ekim 2014 Salı 10:47
2709 Okunma
Fenerbahçe'de Cen­giz So­la­koğ­lu istifa

So­la­koğ­lu son dö­nem­de Fe­ner­bah­çe’de ya­şa­nan ay­rı­lık rüz­gar­la­rı­nın son hal­ka­sı ol­du. Ku­lüp­te bir sü­re ön­ce yö­ne­ti­ci Ab­dul­lah Ki­ğı­lı, Baş­kan Yıl­dı­rım ile ya­şa­dı­ğı an­laş­maz­lık son­ra­sı ön­ce Fe­ne­ri­um’da­ki ar­dın­dan da yö­ne­tim ku­ru­lun­da­ki gö­rev­le­rin­den ay­rıl­mış­tı. Ki­ğı­lı’nın ar­dın­dan da ku­lüp CE­O’su Ha­san Hak­kı Yıl­maz ani bir ka­rar­la gö­re­vi­ni bı­rak­tı­ğı­nı açık­la­mış­tı. Bu ge­liş­me­ler sı­cak­lı­ğı­nı ko­rur­ken So­la­koğ­lu’nun da ay­rı­lık ha­be­ri ‘is­ti­fa­lar sü­re­cek mi’ so­ru­su­nu ak­la ge­tir­di.

r.jpg

KOÇ HOLDİNG ORİJİNİLİ

So­la­koğ­lu, 37 yıl Koç Hol­ding’de ça­lış­tık­tan son­ra emek­li ol­muş ve ba­zı şir­ket­ler­de da­nış­man­lık yap­mış­tı. Ar­dın­dan 2012 yı­lı­nın Tem­muz ayın­da Fe­ner­bah­çe Spor­tif AŞ’ye Ve­fa Kü­çük ile bir­lik­te ba­ğım­sız yö­ne­ti­ci ola­rak atan­mış­tı.
 

Son Güncelleme: 28.10.2014 11:52
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.