Sıradaki Haber

9 Kasım 2014 pazar Başakşehir Beşiktaş maçı CANLI

9 Kasım 2014 pazar günü oynanacak olan Başakşehir Beşiktaş maçı CANLI anlatımlı olarak birazdan sitemiz www.haberay.com.tr'de..

9 Kasım 2014 pazar Başakşehir Beşiktaş maçı CANLI

9 Kasım 2014 pazar günü oynanacak olan Başakşehir Beşiktaş maçı CANLI anlatımlı olarak birazdan sitemiz www.haberay.com.tr'de..

Spor
09 Kasım 2014 Pazar 20:49
2423 Okunma
9 Kasım 2014 pazar Başakşehir Beşiktaş maçı CANLI

İstanbul Başakşehir: 0-0 :Beşiktaş

86.Dakika: [Resim]   Beşiktaş yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Mossoro, Kerim'e faul yaptı ve ardından yaşanan gerginliğin ardından Ersan Gülüm sarı kart gördü.
 
85.Dakika: Etkili gelişen Başakşehir atağında Uğur, rakiplerinden çalımlarla sıyrılıp ceza alanına girdi ama son rakibinden de sıyrılmak isterken topu kaybetti.
 
84.Dakika: [Resim]   Başakşehir'de Doka'nın yerine Enver Cenk Şahin oyunda.
 
83.Dakika: Gelişen Başakşehir atağında rakip yarı alanın ortalarında topla buluşan Doka'nın ceza alanın ön bölümüne yükselttiği topu Mehmet, indirdi ama savunma topu uzaklaştırdı.
 
82.Dakika:  [Resim]  Beşiktaş'ta Oğuzhan Özyakup'ın yerine Ersan Gülüm oyunda.
 
80.Dakika:  [Resim]  Başakşehir takımında Sedat Ağçay'ın yerine Mehmet Batdal oyunda.
 
79.Dakika: Kullanılan serbest vuruşta Semih topu doğrudan kaleye gönderdi ama top üstten az farkla dışarıya gitti.
 
78.Dakika:  [Resim]   Beşiktaş'ta Cenk Tosun'un yerine Necip Uysal oyunda
 
77.Dakika  [Resim] : Beşiktaş'ta Pedro Franco, yaptığı bu sert faulün ardından önce ikinci sarı ve ardından kırmızı kartı görerek oyun dışında kaldı. Beşiktaş, 10 kişi.
 
76.Dakika: Başakşehir'de Mossoro çok hızlı bir şekilde rakip ceza alanına hareketlendi ve ceza alanına girmek üzereyken Franco'nun sert müdahalesiyle yerde kaldı. Karar serbest vuruş.
 
74.Dakika: Kerim Frei'in Beşiktaş'ı hızlı çıkardığı atakta ceza sahası önünde topu Jose Sosa'ya bıraktı. Jose Sosa'nın sert vurduğu top kaleciden döndü, dönen topu Kerim Frei karambolde tamamladı ağlarla buluşturdu. 
 
74.Dakika: GOL! Kerim Frei
 
73.Dakika: Orta alanda topla buluşan Demba Ba, Sedat'tan sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
72.Dakika: Sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında Serdar'ın pasında topla buluşan Sosa'nın ortasında kaleci Volkan topun sahibi oldu.
 
71.Dakika: Siyah beyazlı ekibin son bölümde 2. gol baskısı artmaya başladı...
 
70.Dakika: Beşiktaş, sağ kanattan rakip yarı alandan taç atışı kullandı. Serdar'ın ceza alanına uzun gönderdiği topu göğsüyle kontrol eden Demba Ba, yarım vole bir vuruş yaptı ama top direğin hemen yanından dışarıya gitti.
 
69.Dakika: Bu kez gelişen Başakşehir atağında Doka'nın sağ çaprazdan ceza alanına hareketlenen Semih'e pasında ofsayt bayrağı kalktı.
 
68.Dakika: Bir başka Beşiktaş atağında ceza alanı dışında topla buluşan İsmail'in kaleye sert şutunda top dışarıya gitti.
 
67.Dakika: Siyah beyazlılar, rakip yarı alandan sağ çaprazdan serbest vuruş kullandı. Sosa'nın ceza alanına ortasında Yalçın'ın müdahale ettiği top taca gitti.
 
66.Dakika: Sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında Serdar'ın ceza alanına yüksek ortasında savunma topu karşıladı.
 
64.Dakika: Bu kez gelişen Başakşehir atağında ceza alanı dışında topla buluşan Rotman'ın kaleye sert şutunda top üstten dışarıya gitti.
 
63.Dakika: Ceza alanı dışı hafif sağ çaprazında topla buluşan Sosa'nın ceza alanı içindeki Demba Ba'ya pasında Demba Ba, çaprazdan çok sert vurdu ve üst direğe çarpan top ağlarla buluştu.
 
63.Dakika:  [Resim]  GOL! Demba Ba
 
62.Dakika: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunmanın karşıladığı topa Oğuzhan sert vurdu ama top dışarıya gitti.
 
61.Dakika: Bu kez Beşiktaş gole çok yaklaştı. Ceza alanı içinde topla buluşan Demba Ba'nın kaleye şutunda top savunmaya çarpıp son anda kornere gitti.
 
60.Dakika: Başakşehir yine bir kontra atak yakaladı ve yine Visca, sağ çaprazdan ceza alanına girip şutunu çekti ama top yine savunmadan döndü.
 
59.Dakika:  [Resim]  Orta yuvarlak içinde topla buluşan Kerim, Rotman'ın sert müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş. Rotman, sarı kart gördü.
 
58.Dakika: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunma topu karşıladı.
 
57.Dakika: Beşiktaş, sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Oğuzhan'ın ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı. Ardından Sosa topu bir kez daha çevirdi ama savunma yine topu uzaklaştırdı ve Başakşehir ani bir atağa çıktı. Semih'in sağ çaprazdan rakip ceza alanına koşu yapan Visca'ya pasında Visca, topu alıp ceza alanına girdi ama vuruşunda savunmaya çarpan top kornere gitti.
 
56.Dakika: Başakşehir 2. gole çok yaklaştı. Ceza alanı içi ilk metrelerinde topla buluşan Semih, pasını Doka'ya verdi ama Doka'nın kaleye vuruşunda top üstten dışarıya gitti.
 
55.Dakika: İlk yarıdaki düşük tempo ikinci yarıya da yansımış durumda...
 
54.Dakika: Aynı kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada Semih'in kafa vuruşunu çizgi üstünden Sosa çıkardı ve ardından savunma topu uzaklaştırdı.
 
53.Dakika: Sol kanattan gelişen Başakşehir atağında Mossoro, ceza alanına girip vuruş açısı aradı ama araya giren Serdar topu kornere gönderdi.
 
52.Dakika: Bir başka Beşiktaş atağında Oğuzhan rakiplerinden sıyrılıp ceza alanı dışından kaleye sert bir şut çekti ama top kaleci Volkan'da kaldı.
 
51.Dakika: Bu kez gelişen Beşiktaş atağında sol kanatta topla buluşan İsmail'in son çizgi yakınlarından ortasında kaleci Volkan topun sahibi oldu.
 
50.Dakika: Sağ kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunun ardından Uğur'un ceza alanına ortasında Semih, kafa topu mücadelesinde rakibine faul yaptı.
 
49.Dakika: Etkili gelişen Başakşehir atağında ceza alanı dışında topla buluşan Doka'nın sert şutunda son anda Cenk topu kornere çeldi.
 
48.Dakika: Beşiktaş, rakip yarı alandan sol kanattan serbest vuruş kullandı. Sosa'nın ceza alanına ortasında Sivok'un kafa vuruşunda top üstten dışarıya gitti.
 
47.Dakika: İkinci yarının ilk atağı Başakşehir'den geldi. Sağ kanatta topla buluşan Visca'nın orta şut karışımı vuruşunda top üst direkten oyun alanına döndü ve ardından savunma topu uzaklaştırdı.
 
46.Dakika: Mücadelenin ikinci yarısı Başakşehirli oyuncuların vuruşuyla başladı.
 
Başakşehir, Alexandru Epureanu'nun golüyle ilk yarıyı 1-0 önde kapattı.
 
İlk yarıda son düdük çaldı ve ilk yarı sona erdi.
 
45.Dakika: İlk yarının sonuna 1 dakika ilave edildi.
 
45.Dakika: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda ceza alanına yapılan ortada savunma topu uzaklaştırdı.
 
44.Dakika: Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Oğuzhan, rakibinden sıyrılmak isterken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
43.Dakika: Sol kanattan kullanılan köşe vuruşunda kale sahasına yapılan ortada Epureanu, topa çok iyi yükseldi ve etkili bir kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi.
 
43.Dakika:  [Resim]  GOL! Epuranu 
 
43.Dakika: Bir başka Başakşehir atağında Visca'nın ceza alanına ortasında savunmada Serdar topu kornere gönderdi.
 
40.Dakika:  [Resim]   Bu kez gelişen Başakşehir atağında sağ kanatta topla buluşan Visca, İsmail'den sıyrılmak isterken yerde kaldı ve İsmail sarı kart gördü.
 
39.Dakika: Yine sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında Serdar'ın ceza alanına ortaladığı top savunmaya takıldı.
 
38.Dakika: Gelişen Beşiktaş atağında sağ kanatta topla buluşan Serdar, son çizgiye kadar inip ceza alanına ortasını yapmak istedi ama topu rakibinden kurtarmak isterken oyun alanında tutamadı.
 
37.Dakika: Son bölümde mücadelenin temposu biraz daha düşmeye başladı... Top Beşiktaş'ta...
 
35.Dakika: Sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında Sosa'nın ceza alanına ortasında kaleci Volkan çıkıp topu yumrukladı. Atağın devamında bu kez sol çaprazda topu alan İsmail'in kaleye şutunda bu kez savunma topa ayak koydu.
 
34.Dakika: Başakşehir etkili geldi. Sol kanatta topla buluşan Semih'in ceza alanı ön bölümündeki Doka'ya pasında Doka'nın kaleye sert şutunda top yandan az farkla dışarıya gitti.
 
33.Dakika: Aynı kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunun ardından topla buluşan Mossoro'nun ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.
 
32.Dakika: Sol kanattan gelişen Başakşehir atağında Semih, Sivok'tan sıyrılıp ceza alanına hareketlenmek istedi ama Sivok topu kornere gönderdi.
 
31.Dakika: İki takımın açık futbolu devam ediyor... İki takım da henüz birbirine üstünlük kurabilmiş değil.
 
30.Dakika: Yine sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Sosa'nın kale sahasına ortasında kafalardan seken topa Cenk, röveşata ile vurdu ve direğe çarpan top dışarıya gitti.
 
29.Dakika: Sağ kanattan paslaşılarak kullanılan köşe vuruşunda topla en son sol kanatta İsmail buluştu ve ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topu yine kornere gönderdi.
 
28.Dakika: Etkili gelişen Beşiktaş atağında ceza alanı dışı sağ çaprazında topla buluşan Sosa'nın ceza alanına ara pasına Cenk hareketlendi ama araya giren Yalçın topu kornere gönderdi.
 
27.Dakika: Sağ kanattan gelişen Başakşehir atağında Visca'ya atılan uzun topa Visca ve İsmail hareketlendi ve İsmail, Visca'ya topu kontrol etme şansı vermedi. Bu pozisyonda iki oyuncu arasında kısa süreli bir gerginlik yaşandı.
 
26.Dakika: Beşiktaş sağ kanattan geldi. Serdar'ın ceza alanına etkili ortasında Demba Ba, rakibine rağmen topa yükselip kafa vuruşunu yaptı ama top yandan dışarıya gitti.
 
25.Dakika: Bu kez gelişen Beşiktaş atağında Demba Ba, topu sol kanatta aldı ve ceza alanı ön çizgisindeki Sosa ile ver-kaç yapmak isterken araya savunma girdi.
 
23.Dakika: Sol kanattan etkili gelişen Başakşehir atağında Doka, çalımlarla ceza alanına girdi ama son rakibinden sıyrılmak isterken faul yaptı.
 
22.Dakika: Beşiktaş yarı alanında gerçekleşen ikili mücadelede Uğur, İsmail'e faul yaptı.
 
21.Dakika: Etkili gelişen Başakşehir atağında Doka'nın sol kanada uzun pasında topla buluşan Mossoro, baskı altında topu ceza alanına çevirdi ama son anda savunma topu karşıladı.
 
20.Dakika: Etkili gelişen Beşiktaş atağında ceza alanı dışı sol çaprzında topla buluşan Kerim, rakibini geçip, uygun açıyı buldu ve kaleye plase vuruşunu yaptı ama top sağ direğin hemen yanından dışarıya gitti.
 
19.Dakika: Geride kalan bölümde iki takım da birbirine karşı üstünlük kurabilmiş değil. İki takım da açık bir futbol sergiliyor.
 
18.Dakika: Başakşehir takımı sol kanattan köşe vuruşu kullandı. Mossoro'nun ceza alanına ortasında Cenk yükseldi ve topu kontrolüne aldı.
 
17.Dakika: Geride kalan dakikada iki takım da orta alanda çok sayıda pas hatası yaptı.
 
16.Dakika: Siyah beyazlılar bu kez etkili geldi. Sağ kanatta topla buluşan Sosa'nın ceza alanına ortasında Demba Ba'dan önce son anda savunma topu karşıladı.
 
15.Dakika: Başakşehir sağ kanattan atağa çıktı ve Visca, son çizgiye kadar inip ceza alanına ortasını yaptı ama savunma topu karşıladı.
 
14.Dakika: Sağ kanattan kullanılan köşe vuruşunda Sosa'nın ceza alanına ortasında kafa topuna yükselen Sivok, rakibine faul yaptı.
 
13.Dakika: Beşiktaş karşı atağında ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluşan Demba Ba'nın içeriye çevirdiği top savunmaya çarpıp kornere gitti.
 
12.Dakika: Bu kez gelişen Başakşehir atağında rakip yarı alanın ortalarında topla buluşan Sedat'ın uzun pasında Visca topa hareketlenmedi.
 
11.Dakika: Sol kanattan gelişen Beşiktaş atağında İsmail'in pasına ceza alanına koşu yapan Cenk, topu oyun alanı içinde tutamadı.
 
10.Dakika: Orta alanda gerçekleşen ikili mücadelede Sivok, rakibinin müdahalesiyle yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
9.Dakika : [Resim]  Başakşehir yine hızlı bir atağa çıktı. Doka, rakip yarı alana girdi ve Franco'nun sert müdahalesiyle yerde kaldı. Karar serbest vuruş. Franco sarı kart gördü.
 
9.Dakika: Siyah beyazlılar, rakip ceza alanına yakın bir noktadan sağ kanattan serbest vuruş kullandı. Sosa'nın ceza alanına ortasında savunma topu karşıladı.
 
8.Dakika: Kullanılan serbest vuruşun ardından rakip ceza alanı içi sağ çaprazında topla buluşan Visca, ceza alanı ön bölümündeki Rotman'a pasını attı ama Rotman'ın ayağı kaydı.
 
7.Dakika: Hızlı gelişmesi muhtemel Başakşehir atağında Doka, rakip yarı alanın ilk metrelerinde Serdar'dan sıyrılmak üzereyken yerde kaldı ve karar serbest vuruş.
 
6.Dakika: Sağ kanattan gelişen Beşiktaş atağında Serdar'ın ceza alanına yüksek ortasında Başakşehir savunması topu karşıladı.
 
5.Dakika: Gelişen Başakşehir atağında Rotman, rakip ceza alanına yakın bir noktada sağ kanada yakın bir yerde topu rakibine kaptırdı ve ardından faul yaptı.
 
4.Dakika: Gelişen Başakşehir atağında Rotman, rakip ceza alanına yakın bir noktada sağ kanada yakın bir yerde topu rakibine kaptırdı ve ardından faul yaptı.
 
3.Dakika: Siyah beyazlılar rakip ceza alanına yakın bir mesafeden ceza alanı ön bölümü sol çaprazından serbest vuruş kullandı. Sosa'nın doğrudan kaleye gönderdiği top yan ağlara takıldı.
 
2.Dakika: İlk atak sol kanattan Beşiktaş'tan geldi. İsmail'in ceza alanına ortasında savunma topa ayak koydu.
 
1.Dakika: Mücadele Beşiktaşlı oyuncuların vuruşuyla başladı...


 
Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda İstiklal Marşı'mız...
 
İki takım oyuncuları mücadelenin hakemleriyle birlikte sahaya çıkıyor...
 
Ligde son iki haftada 6 puan kaybeden Beşiktaş, İstanbul Başakşehir karşısında yeni bir çıkış arıyor.
 
İşte ilk 11'ler:

BEŞİKTAŞ: Cenk G., İsmail, Sivok, Pedro, Serdar, Atiba, Sosa, Kerim, Oğuzhan, Cenk T., Demba Ba 

İSTANBUL BAŞAKŞEHİR: Volkan, Uğur, Yalçın, Epureanu, Ferhat, Rotman, Sedat, Doka, Visca, Semih, Perbet
 
Zirve takibini sürdürmek isteyen Kartal puan kaybı yaşamak istemiyor. Ligde üst üste yaptığı iki maçtan mağlup ayrılan Beşiktaş, İstanbul Başakşehir'i yenerek hem kötü gidişi durdurmayı, hem de zirve iddiasını sürdürmeyi hedefliyor.
 

Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapan ve 5. haftada Balıkesirspor'u deplasmanda 1-0 mağlup ederek liderliği eline alan "Kara Kartallar", 7. haftada Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'a 3-2 yenilerek düşüşe geçti. Fenerbahçe ile oynanan derbi maçını da 2-0 yitiren ve liderlikten olan Beşiktaş, İstanbul Başakşehir karşısında bu kötü sonuçları unutturmaya çalışacak. İstanbul Başakşehir ile Beşiktaş arasındaki karşılaşma, bu akşam Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda saat 19.00'da oynanacak. Mücadeleyi hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

 
3 CEZALI İSİM VAR
Beşiktaş'ta kart cezaları bulunan Gökhan Töre, Olcay Şahan ve Veli Kavlak; bu akşamki karşılaşmada forma giymeyecek.
 

Kayseri Erciyesspor ile oynanan maçta gördüğü kırmızı kartın ardından iki maç ceza alan Gökhan Töre, İstanbul Başakşehir maçıyla birlikte cezasını tamamlayacak.

Fenerbahçe ile oynanan derbi mücadelesinin ilk yarısında kırmızı kart gören Olcay Şahan'ın yanı sıra aynı maçta sarı kart cezalısı durumuna düşen Veli Kavlak, bu akşam takımlarını yalnız bırakacak.

 
PEKTEMEK SAKAT!
 

Cezalı futbolcuların olmasıyla sıkıntıya düşen teknik direktör Slaven Bilic'i düşündüren diğer konu da Mustafa Pektemek'in sakatlığı oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde Sırbistan'ın Partizan takımıyla oynanan karşılaşmada sakatlanan siyah-beyazlı oyuncu, bu akşamki maçta forma giyemeyecek.

 
DEMBA BA FORMDA
Siyah-beyazlı takım, Senegalli oyuncusu Demba Ba ile bu akşamki maçta sonuca gitmeye çalışacak
 
Avrupa kupalarında çıktığı 7 maçta 7 gol atan Demba Ba, ligde henüz istediği istatistikleri yakalayamadı. Siyah-beyazlı formayla bu sezon sadece Sivasspor karşısında 2 gol atabilen tecrübeli futbolcu, İstanbul Başakşehir karşısında gol arayacak.
 
SAVUNMASI FORMSUZ
 

Beşiktaş'ta İstanbul Başakşehir maçı öncesi teknik heyeti endişelendiren en önemli sorun savunmanın formsuzluğu olacak.

Ligin ilk beş haftasında iki gol yiyen siyah-beyazlı ekip, son 3 maçta ise kalesini rakiplerine kapatmayı başaramadı. Sivasspor ve Fenerbahçe maçlarında ikişer gol yiyen "Kara Kartallar", 3 haftada kalesinde 7 gol gördü.





Beşiktaş üst üste aldığı yenilgilerin telafisini bu akşam oyanacağı Başakşehir maçıyla yapmak istiyor. 

Ligde son iki haftada 6 puan kaybeden Beşiktaş, bu akşam konuk olacağı İstanbul Başakşehir karşısında yeni bir çıkış arıyor. 

Zirve takibini sürdürmek isteyen Kartal puan kaybı yaşamak istemiyor.

Ligde üst üste yaptığı iki maçtan mağlup ayrılan Beşiktaş, İstanbul Başakşehir'i yenerek hem kötü gidişi durdurmayı, hem de zirve iddiasını sürdürmeyi hedefliyor.

Süper Lig'e iyi bir başlangıç yapan ve 5. haftada Balıkesirspor'u deplasmanda 1-0 mağlup ederek liderliği eline alan "Kara Kartallar", 7. haftada Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor'a 3-2 yenilerek düşüşe geçti. Fenerbahçe ile oynanan derbi maçını da 2-0 yitiren ve liderlikten olan Beşiktaş, İstanbul Başakşehir karşısında bu kötü sonuçları unutturmaya çalışacak.

İstanbul Başakşehir ile Beşiktaş arasındaki karşılaşma, bu akşam Başakşehir Fatih Terim Stadı'nda saat 19.00'da oynanacak. Mücadeleyi hakem Cüneyt Çakır yönetecek.

3 CEZALI İSİM VAR

Beşiktaş'ta kart cezaları bulunan Gökhan Töre, Olcay Şahan ve Veli Kavlak; bu akşamki karşılaşmada forma giymeyecek.

Kayseri Erciyesspor ile oynanan maçta gördüğü kırmızı kartın ardından iki maç ceza alan Gökhan Töre, İstanbul Başakşehir maçıyla birlikte cezasını tamamlayacak.

Fenerbahçe ile oynanan derbi mücadelesinin ilk yarısında kırmızı kart gören Olcay Şahan'ın yanı sıra aynı maçta sarı kart cezalısı durumuna düşen Veli Kavlak, bu akşam takımlarını yalnız bırakacak.

PEKTEMEK SAKAT!

Cezalı futbolcuların olmasıyla sıkıntıya düşen teknik direktör Slaven Bilic'i düşündüren diğer konu da Mustafa Pektemek'in sakatlığı oldu.

UEFA Avrupa Ligi'nde Sırbistan'ın Partizan takımıyla oynanan karşılaşmada sakatlanan siyah-beyazlı oyuncu, bu akşamki maçta forma giyemeyecek.

DEMBA BA FORMDA!
Siyah-beyazlı takım, Senegalli oyuncusu Demba Ba ile bu akşamki maçta sonuca gitmeye çalışacak.

Avrupa kupalarında çıktığı 7 maçta 7 gol atan Demba Ba, ligde henüz istediği istatistikleri yakalayamadı. Siyah-beyazlı formayla bu sezon sadece Sivasspor karşısında 2 gol atabilen tecrübeli futbolcu, İstanbul Başakşehir karşısında gol arayacak.

SAVUNMASI FORMSUZ

Beşiktaş'ta İstanbul Başakşehir maçı öncesi teknik heyeti endişelendiren en önemli sorun savunmanın formsuzluğu olacak.

Ligin ilk beş haftasında iki gol yiyen siyah-beyazlı ekip, son 3 maçta ise kalesini rakiplerine kapatmayı başaramadı. Sivasspor ve Fenerbahçe maçlarında ikişer gol yiyen "Kara Kartallar", 3 haftada kalesinde 7 gol gördü.

2 İSİM KART SINIRINDA

"Kara Kartallar"da İstanbul Başakşehir maçı öncesi Demba Ba ve Oğuzhan Özyakup, kart sınırında bulunuyor.

Bursaspor, Eskişehirspor ve Fenerbahçe karşısında sarı kart gören Demba Ba ile Balıkesirspor, Kayseri Erciyesspor ve Fenerbahçe karşılaşmalarında kart gören Oğuzhan, bu akşamki maçta aynı şekilde cezalandırıldıkları takdirde cezalı duruma düşecekler ve 10. haftada oynanacak Kasımpaşa karşısında takımlarını yalnız bırakacak.

[BEŞİKTAŞ]  

Cezalı ve sakat oyuncuların bulunması sonrası Bilic, kadroda değişikliğe gitmek zorunda kalacak. Sakatlığı nedeniyle Partizan maçında forma giymeyen ve sonrasındaki antrenmanlara çıkmayan kaleci Tolga'nın yerine yine Cenk Gönen'in görev yapması bekleniyor. Sağ bekte görev yapan Necip Uysal, bu akşamki karşılaşmada orta sahada Hutchinson ile rakip atakları kesmeye çalışacak. Kırmızı kart cezalısı Olcay'ın yokluğunda ise Partizan karşısında sağ bek oynayan İsmail Köybaşı'nın, Motta'nın önünde sol kanatta oynayacağı öğrenildi. İsmail'in sola geçmesiyle savunmanın sağ kanadında Serdar Kurtuluş forma giyecek.

BEŞİKTAŞ'IN İLK 11'İ

Cenk Gönen
İsmail
Sivok
Franco
Serdar
Atiba
Sosa
Kerim
Oğuzhan
Cenk Tosun
Demba Ba

Son Güncelleme: 09.11.2014 21:07
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
<strong>Dikkat!</strong> Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.