11 Aralık 2019 Çarşamba
 • BIST

  107.922
 • ALTIN

  274,663
 • DOLAR

  5,8111
 • EURO

  6,4454

Künye - iletişim

Haber Ay Kurucusu ve Sahibi

Haber Ay Medya Hizmetleri

Mail: [email protected]

Reklam ve Pazarlama

[email protected]

Adres : Ortaköy Mahallesi, Üç Yıldız Sokak NO 2/1 , Ortaköy, Beşiktaş / İSTANBUL

Whatsapp İhbar Hattı : +90 532 100 96 27 ( ARAMALARA KAPALIDIR

Yazılım ve Sistem Yönetimi

Cm bilişim

 

Haberay.com.tr,  Doğan Haber Ajansı ve İhlas Haber Ajansı Resmi Abonesidir..

Haberay.com.tr'de yayınlanan tüm haber, yаzı, yorum ve görsеllеr izin alınmaksızın kullanılamaz.

İzinli kullanımlarda isе kaynak belirtilmesi zоrunludur. .

Haber sayfamız 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasası'na uygun olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan alınan haberlerin yeniden yayımı ve herhangi bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına bağlı olarak önceden yazılı izin gerektirir.

Haber Ay, kendi site adresi dışına verilen linklerin sorumluluğunu almaz.

İletişim : [email protected]

 

Yasal Bildirimler İçin
 
haberay.com.tr adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir.
İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
 
Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@haberay.com.tr mail adresinden  bize ulaşabilirler.
 
KULLANIM ŞARTLARI
 
Haber Ay'da yayımlanan haber, yazı, resim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu'ndan kaynaklanan her türlü hakları alıntı yapılan ve kaynak kısmına yazılan kurum/kişi/yazara aittir.
 
Haber Ay'a ait özel haber ve analizler , kaynak gösterilerek iktibas edilebilir.
 

Hukuka Aykırılık Bildirimi

haberay.com.tr, hukuka ve yasalara saygılı olduğu gibi, kamunun, iş ortaklarının ve üçüncü kişilerin fikri sınai haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı benimsemiştir.

haberay.com.tr’nin kullanıcılarının ve üyelerinin oluşturduğu içeriklerin hukuka aykırı olup olmadığını kontrol etme yükümlülüğü yoktur. haberay.com.tr, hukuka aykırı içerikler ile 3. Kişilerin haklarının ihlal edildiği düşünülen içeriklerde “UYAR ve KALDIR” yöntemini benimsemiştir.

haberay.com.tr içerisindeki bazı içeriklerin kişilik haklarını, fikri ve sınai hakları ihlal ettiği iddiasında olan gerçek ve tüzel kişiler, komşu veya bağlantılı hak sahipleri ya da  meslek birlikleri,

– İhlale konu içeriklerin URL adresi ve ihlale konu içeriğin konusunu,

– Gerçek kişi ise kimliğini gösterir belge, tüzel kişi ise oda kayıt belgesi, meslek birliği ise yetkili kişinin imzası bulunan antetli bir talep yazısını,

– Vekaletle işlem yapma yetkisi kullanılıyorsa vekaletnameyi,

– Fikri ve sınai haklara ilişkin taleplerde hak sahibi olduğunu gösteren belgeyi,

– Açık ad / ünvan ve açık iletişim adreslerini

Sunmak kaydıyla haberay.com.tr'nin adresine bildirim yapabilirler. Bu elektronik iletişim adresine ulaşan talep ve şikayetler editörlerimiz tarafından incelenecek, gerekli görüldüğü takdirde ihlale konu içerikler haberay.com.tr'den en kısa sürede çıkarılacak ve muhataba bilgi verilecektir.

 

 SİTEMİZ SADECE İNTERNET ÜZERİNDEN YAYIN YAPMAKTADIR!
Kadın teröristlerin son konuşmaları! 'Çıkış yok ölüyoruz'Kadın teröristlerin son konuşmaları! 'Çıkış yok ölüyoruz'Abdullah Gül'den ortaya atılan son yalana büyük restAbdullah Gül'den ortaya atılan son yalana büyük restSon dakika… AKP Balıkesir İl Başkanı istifa ettiSon dakika… AKP Balıkesir İl Başkanı istifa ettiSon dakika: Erdoğan’dan EYT açıklaması! Seçimi kaybetsem bile…Son dakika: Erdoğan’dan EYT açıklaması! Seçimi kaybetsem bile…Saray'a sınırsız harcama yetkisi verildiSaray'a sınırsız harcama yetkisi verildiErdoğan'dan Ali Babacan hamlesi!Erdoğan'dan Ali Babacan hamlesi!Siyanür nedir? Siyanür'ün etkileri nelerdir ?Siyanür nedir? Siyanür'ün etkileri nelerdir ?Fatih’teki siyanürlü intiharın ardından büyük dram çıktı!Fatih’teki siyanürlü intiharın ardından büyük dram çıktı!Yeni yılda zam yağmuru geliyorYeni yılda zam yağmuru geliyor
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın > [email protected]