Galatasaray'ın forveti hakkındaki şoke eden gerçek!

Galatasaray'ın forveti hakkındaki şoke eden gerçek!

Galatasaray'ın forvet oyuncusu Goran Pandev hakkında şok bir gerçek ortaya çıktı. İşte o gerçek;

Galatasaray'ın transferin son gününde kadrosuna kattığı forvet oyuncusu Goran Pandev hakkında çarpıcı bir gerçek ortaya çıktı.

Galatasaray'da beklenen katkıyı bir türlü sağlayamayan Pandev'in sezon başı Marsilya'ya transferi gündeme gelmiş ancak gerçekleşmemiş.

Ga­la­ta­sa­ra­y'­ın, İtal­ya­'nın Na­po­li ku­lü­bün­den trans­fer et­ti­ği Go­ran Pan­dev, Sa­rı-Kır­mı­zı­lı ta­kım­da 5 ma­ça çık­ma­sı­na kar­şın he­nüz gol­le ta­nı­şa­ma­dı. 31 ya­şın­da­ki Ma­ke­don­ya­lı for­ve­tin Cim­bo­m'­a ge­li­şi ön­ce­sin­de ya­şa­nan­lar ise dik­kat çe­ki­ci. Pande­v'­in es­ki ku­lü­bü Na­po­li, Fran­sız de­vi Mar­sil­ya­'nın gol­cü­sü Aye­w'­i ha­zi­ran ayın­da trans­fer et­mek için Pan­dev+8 mil­yon eu­ro gi­bi çok cid­di bir tek­lif yap­mış.

MARSİLYA REDDETMİŞ

Ün­lü bir Türk tek­nik ada­mın an­lat­tı­ğı­na gö­re, Mar­sil­ya Baş­ka­nı Vin­cent Lab­ru­ne, Na­po­li­'nin tek­li­fi­ni "Çok güç­lü ra­kip­le­ri­miz var. Ge­le­cek yıl­la­rın şam­pi­yon ta­kı­mı­nı kur­mak için ça­lı­şı­yo­ruz. Aye­w'­i si­ze ve­rip, yü­rü­yen bir ada­mı trans­fer et­me­m"di­ye­rek red­det­miş! Üs­te­lik söz ko­nu­su ün­lü tek­nik di­rek­tör, dö­ne­min Ga­la­ta­sa­ray Baş­ka­nı Ünal Ay­sa­l'­a "A­ye­w'­i trans­fer et­me­ni­zi öne­ri­rim. Çok iyi bir for­vet. Drog­ba­'nın ek­sik­li­ği­ni gi­de­re­bi­le­cek ka­li­te­de bir isi­m" di­ye­rek tel­kin­ler­de bu­lun­muş. Fa­kat Ay­sal, kay­da de­ğer bir adım at­ma­mış. Bu arada Fran­sız med­ya­sın­da çı­kan ha­ber­le­re gö­re Cim­bom, Aye­w'­i ta­kip edi­yor. Yıl­dız fut­bol­cu­yu renk­le­ri­ne bağ­la­mak için ge­rek­li ça­lış­ma­la­ra da baş­la­dı.

30'AR DAKİKA SAHADA KALSA YETECEK

Mar­sil­ya­'yı Ar­jan­tin­li Mar­ce­lo Bi­el­sa ça­lış­tı­rı­yor. Ma­vi-Be­yaz­lı­lar, 12 haf­ta­sı ge­ri­de ka­lan Fran­sa Li­gi­'n­de top­la­dı­ğı 28 pu­an­la, PSG'­nin 4 pu­an önün­de li­der du­rum­da. Bi­el­sa, 24 ya­şın­da­ki Ga­na­lı gol­cü Aye­w'­i for­vet ol­ma­sı­na rağ­men 10 nu­ma­ra mev­ki­in­de oy­na­tı­yor. Bu se­zon 13 maç­ta oy­na­yan Ayew, ta­kı­mın bey­ni ol­du. İki de­fa ra­kip fi­le­le­ri havalandırdı. Bu arada Cimbom ile 1+1 yıl­lık kon­trat ya­pan de­ne­yim­li fut­bol­cu Pandev bu se­zon Sa­rı-Kır­mı­zı­lı for­may­la 27 maç­ta 30'ar da­ki­ka sa­ha­da ka­lır­sa kon­tra­tı bir yıl oto­ma­tik­man uza­ya­cak.

REUS YANLARINDA FAKİR KALDI

Dort­mund he­zi­me­ti Ga­la­ta­sa­ra­y'­da il­ginç bir ger­çe­ği or­ta­ya çı­kar­dı. Aslan'daki üc­ret­le­r Tür­ki­ye'de uzak ara li­der­ken, Av­ru­pa'da da üst dü­zey ku­lüp­le­ri zor­lu­yor. Dord­mund'un en faz­la ka­za­nan oyun­cu­su Mar­co Re­us, yüzde 40'lık vergi düşülünce yılda 2.4 mil­yon eu­ro kazanıyor. Muslera 2.8 milyon, Me­lo 3.1 mil­yon, Sne­ij­der 3.2 mil­yon, Bu­rak Yıl­maz 2.7 mil­yon ve Sel­çuk İnan'ın 2.8 mil­yon euro kazanması dikkat çekiyor.

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e AİTTİR.
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar ONAYLANMAMAKTADIR.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Bahçeli’nin mitingine gittiler dinleyip ‘hayır’ diyeceklerini açıkladılarBahçeli’nin mitingine gittiler dinleyip ‘hayır’ diyeceklerini açıkladılarÇavuşoğlu, İsviçre Dışişleri Bakanı'nı AradıÇavuşoğlu, İsviçre Dışişleri Bakanı'nı AradıKoalisyon Güçleri Musul Katliamı SorumlusuKoalisyon Güçleri Musul Katliamı Sorumlusu‘AB İle Müzakereler İçin Referandum Yapabiliriz’‘AB İle Müzakereler İçin Referandum Yapabiliriz’Kılıçdaroğlu: ’Kara Para Olmasa Dolar Uçar’Kılıçdaroğlu: ’Kara Para Olmasa Dolar Uçar’Bulgaristan'dan AK Partili Vekile Yasak Geldi!Bulgaristan'dan AK Partili Vekile Yasak Geldi!MHP Lideri Bahçeli Kayseri'de KonuştuMHP Lideri Bahçeli Kayseri'de KonuştuCumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya'da KonuştuCumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya'da Konuştuİngiltere’nin FETÖ Raporuyla İlgili Bakan Çelik'ten Açıklamaİngiltere’nin FETÖ Raporuyla İlgili Açıklama
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın: info@haberay.com.tr