Fenerbahçe'de Cen­giz So­la­koğ­lu istifa

Fenerbahçe'de Cen­giz So­la­koğ­lu istifa

Fe­ner­bah­çe'de bir ay­rı­lık da­ha ... Cen­giz So­la­koğ­lu is­tifa et­ti!

So­la­koğ­lu son dö­nem­de Fe­ner­bah­çe’de ya­şa­nan ay­rı­lık rüz­gar­la­rı­nın son hal­ka­sı ol­du. Ku­lüp­te bir sü­re ön­ce yö­ne­ti­ci Ab­dul­lah Ki­ğı­lı, Baş­kan Yıl­dı­rım ile ya­şa­dı­ğı an­laş­maz­lık son­ra­sı ön­ce Fe­ne­ri­um’da­ki ar­dın­dan da yö­ne­tim ku­ru­lun­da­ki gö­rev­le­rin­den ay­rıl­mış­tı. Ki­ğı­lı’nın ar­dın­dan da ku­lüp CE­O’su Ha­san Hak­kı Yıl­maz ani bir ka­rar­la gö­re­vi­ni bı­rak­tı­ğı­nı açık­la­mış­tı. Bu ge­liş­me­ler sı­cak­lı­ğı­nı ko­rur­ken So­la­koğ­lu’nun da ay­rı­lık ha­be­ri ‘is­ti­fa­lar sü­re­cek mi’ so­ru­su­nu ak­la ge­tir­di.

r.jpg

KOÇ HOLDİNG ORİJİNİLİ

So­la­koğ­lu, 37 yıl Koç Hol­ding’de ça­lış­tık­tan son­ra emek­li ol­muş ve ba­zı şir­ket­ler­de da­nış­man­lık yap­mış­tı. Ar­dın­dan 2012 yı­lı­nın Tem­muz ayın­da Fe­ner­bah­çe Spor­tif AŞ’ye Ve­fa Kü­çük ile bir­lik­te ba­ğım­sız yö­ne­ti­ci ola­rak atan­mış­tı.
 

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e AİTTİR.
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar ONAYLANMAMAKTADIR.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Bahçeli’nin mitingine gittiler dinleyip ‘hayır’ diyeceklerini açıkladılarBahçeli’nin mitingine gittiler dinleyip ‘hayır’ diyeceklerini açıkladılarÇavuşoğlu, İsviçre Dışişleri Bakanı'nı AradıÇavuşoğlu, İsviçre Dışişleri Bakanı'nı AradıKoalisyon Güçleri Musul Katliamı SorumlusuKoalisyon Güçleri Musul Katliamı Sorumlusu‘AB İle Müzakereler İçin Referandum Yapabiliriz’‘AB İle Müzakereler İçin Referandum Yapabiliriz’Kılıçdaroğlu: ’Kara Para Olmasa Dolar Uçar’Kılıçdaroğlu: ’Kara Para Olmasa Dolar Uçar’Bulgaristan'dan AK Partili Vekile Yasak Geldi!Bulgaristan'dan AK Partili Vekile Yasak Geldi!MHP Lideri Bahçeli Kayseri'de KonuştuMHP Lideri Bahçeli Kayseri'de KonuştuCumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya'da KonuştuCumhurbaşkanı Erdoğan, Antalya'da Konuştuİngiltere’nin FETÖ Raporuyla İlgili Bakan Çelik'ten Açıklamaİngiltere’nin FETÖ Raporuyla İlgili Açıklama
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın: info@haberay.com.tr