25 Mart 2017 Cumartesi
  • BIST 90.383
  • Altın 144,560
  • Dolar 3,6117
  • Euro 3,9021

Facebook'tan bulduğu babası tecavüz etti

İngiltere'de genç bir kız 13 yaşındayken Facebook üzerinden bulduğu öz babası tarafından bir yıl boyunca her gün tecavüze uğradı. Mide bulandıran olayın mahkemeye yansımasıyla o baba 6 yıl hapis cezası aldı.

Kız mahkemede babasıyla daha yeni tanıştığını o yüzden itiraz etmediğini söyledi. Tecavüzün 6 ay boyunca her gün düzenli olarak yaşandığı açıklandı. Babanın tecavüzden önce kıza Alkol içirdiği de mahkemeye yansıdı.

Bugün 18 yaşında olan ve kimliği açıklanmayan genç kızın olanları sosyal görevliye anlatöasıyla skandal ortaya çıktı.

Polis, babanın telefonunda kızıyla cinsel ilişkiye girdiğinin kanıtlarını buldu. İddiaları reddeden babanın 2012 yılında 15 yaşındaki bir başka kızı izni olmadan alıkoymaktan 12 ay hapis cezası aldığı öğrenildi. Kıza cinsel yönden bir saldırıda bulunmasa da koruma altına alınan kız görüşmesi engellendi.

Mahkemede kızına bir kez cinsel saldırıda bulunduğunu ve kızı 13 yaşındayken 14 kez birlikte olduklarını ileri süren baba, düzenli olarak cinsel ilişkiye girdiklerini ve bunun yanlış olduğunu bildiğini itiraf etti. Babanın alkol bağımlısı olduğu da öğrenildi. Baba, 6 yıl hapis cezası aldı.

İzlenme: 8158
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın: info@haberay.com.tr