Beşiktaş'ta sessizlik politikası

Beşiktaş'ta sessizlik politikası

Hafta içinde Aziz Yıldırım'ın yaptığı açıklamalara çok sinirlenen yönetim takımın havasını bozmamak için cevap vermeyecek.

Ligde ve Avrupa'da liderlik koltuğuna oturan Beşiktaş'ta yönetim gidişatın bozulmaması için sessizlik politikası izleyecek. 

Rakiplerle tartışmalara girilmeyecek. Son olarak stat için konuşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım'a cevap verilmemesinin altında bu anlayış yatıyor.

Lig­de ve Av­ru­pa'da li­der­lik kol­tu­ğun­da otu­ran Be­şik­taş'ta ta­kım­da­ki olum­lu ha­va­nın ve kon­san­tras­yo­nun bo­zul­ma­sın­dan en­di­şe eden yö­ne­tim, ra­kip ta­kım­lar­la po­le­mi­ğe gir­me­me ka­ra­rı al­dı. Yük­se­len gra­fi­ğin bo­zul­ma­ma­sı adı­na ön­le­ri­ne çı­ka­bi­le­cek her tür­lü en­ge­li ber­ta­raf et­me ni­ye­tin­de olan Si­yah-Be­yaz­lı­lar'ın ses­siz­lik po­li­ti­ka­sı iz­le­me ka­ra­rı al­dı­ğı kay­de­dil­di. Yö­ne­tim, sa­ha dı­şın­da ya­şa­na­cak tar­tış­ma­lar­la ta­kı­mın ka­fa­sı­nın da­ğıl­ma­sı­nı is­te­mi­yor. Baş­kan Fik­ret Or­man'ın da yö­ne­tim­le yap­tı­ğı top­lan­tı­da, "Bi­zi tar­tış­ma­la­rın içi­ne çek­mek is­te­ye­bi­lir­ler. Bu­na izin ver­me­ye­lim. Po­le­mik­ler­den uzak du­ra­lım" de­di­ği öğ­re­nil­di.

CAMİA TEPKİ GÖSTERDİ

Bu­nun en so­mut gös­ter­ge­si ise son ola­rak Fe­ner­bah­çe Baş­ka­nı Aziz Yıl­dı­rım'ın stat ko­nu­sun­da yap­tı­ğı açık­la­ma­ya kar­şı gös­te­ril­me­yen tep­ki ol­du. Yıl­dı­rım, "Be­şik­taş Baş­ka­nı Fik­ret Bey ve ikin­ci baş­kan­la­rı ba­na gel­di, sta­dı kul­lan­mak is­te­dik­le­ri­ni söy­le­di. 'Ga­la­ta­sa­ray ka­bul edi­yor mu?' di­ye sor­duk. Son­ra biz de ka­bul ede­me­ye­ce­ği­mi­zi söy­le­dik. Eğer stat ya­pı­yor­sa­nız bu­nun için ha­zır­lı­ğı­nı­zı ön­ce­den yap­ma­lı­sı­nız" açık­la­ma­sı ca­mi­ada tep­ki­ye ne­den ol­du. Yö­ne­tim ise bu­na ce­vap ver­me­di.

'İKİNCİ BAŞKAN' KIZDIRDI

Aziz Yıl­dı­rım'ın, Ah­met Nur Çe­bi'yi çok iyi ta­nı­yor ol­ma­sı­na kar­şı­lık 'ikin­ci baş­kan­la­rı' ifa­de­si­ni kul­lan­ma­sı özel­lik­le tep­ki çek­ti. Si­yah-Be­yaz­lı­lar, da­ha ön­ce Trab­zons­por cep­he­sin­den ge­len, "Bu se­zon Sü­ley­man Se­ba se­zo­nu di­ye Be­şik­taş'ı şam­pi­yon ya­pa­cak­lar" şek­lin­de­ki açık­la­ma­lar için de ay­nı po­li­ti­ka­yı iz­le­me ka­ra­rı al­dı. Oluş­tu­rul­mak is­te­nen tar­tış­ma­lar, ta­kı­mın iyi gi­di­şa­tı­nı dur­dur­ma­ya ve kon­san­tras­yo­nu boz­ma­ya yö­ne­lik ça­ba­lar ola­rak ni­te­le­ni­yor. 

internetspor

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e AİTTİR.
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar ONAYLANMAMAKTADIR.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
"Darı Unundan Baklava,İncir Ağacından Oklava, Barzani’den İse Dost Olmaz"'Darı Unundan Baklava Barzani’den İse Dost Olmaz'İsim İsim KHK İle Görevine İade Edilenler.İsim İsim KHK İle Görevine İade Edilenler.Yeni KHK YayımlandıYeni KHK YayımlandıFırat Kalkanı Harekatı Sona Erdi!Fırat Kalkanı Harekatı Sona Erdi!İngiltere'nin AB'den Ayrılma Şartları Belirlendi.İngiltere'nin AB'den Ayrılma Şartları Belirlendi.Rusya: Birçok Şey Ankara'ya BağlıRusya: Birçok Şey Ankara'ya BağlıBaşbakan'dan Canlı Yayında Sorulara CevapBaşbakan'dan Canlı Yayında Sorulara CevapMGK Sonrası Yayınlanan Bildiride OHAL Yok!Bildiride OHAL Yok!Başbakan'dan Halkbank AçıklamasıBaşbakan'dan Halkbank Açıklaması
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın: info@haberay.com.tr