Beşiktaş'ın rakibi hangi takım oldu? (Ziraat Türkiye Kupası)

Beşiktaş'ın rakibi hangi takım oldu? (Ziraat Türkiye Kupası)

Ziraat Türkiye Kupası kura sonuçları belli oldu. Takımlar hangi grupta hangi takımlarla eşleşti haberimizde;

Ziraat Türkiye Kupası kuraları çekildi. Çekiliş sonunda 3 büyükler de dahil tüm takımların grupları ve hangi takımla rakip oldukları belli oldu. 

İşte Ziraat Türkiye Kupası'nda Beşiktaş'ın rakibi ve diğer takımların rakipleri;

Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda grup müsabakalarının kura çekimi yapıldı.
Ziraat Türkiye Kupası'nda Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş'ın gurpları ve rakipleri belli oldu. Fenerbahçe E Grubu'nda, Beşiktaş F Grubu'nda ve Galatasaray ise G Grubu'nda yer aldı. Futbolda Ziraat Türkiye Kupası'nda kura çekimi sonrasında belirlenen gruplarda maç fikstürü açıklandı.

Riva'da bulunan Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Merkezi Orhan Saka Salonu'nda gerçekleştirilen kura çekimine, Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yönetim kurulu üyeleri Arif Koşar ve Mustafa Beyazlı, Genel Sekreteri Kadir Kardaş ile gruplarda mücadele edecek 32 takımın temsilcileri katıldı.

Kura çekiminde, Fenerbahçe adına yönetim kurulu üyesi Yalçın Haker, Beşiktaş adına yönetim kurulu üyesi Erdal Torunoğulları, Trabzonspor adına yönetim kurulu üyesi Ali Uzunay, Galatasaray adına da idari menajer Cenk Ergün hazır bulundu.

Kupada profesyonel olmayan tek takım olan Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Cizrespor adına kulüp başkanı Salih Sevinç kura çekiminde yer aldı.

Çift devreli lig usulüne göre oynanacak grup maçları sonunda gruplarını ilk iki sırada bitirecek takımlar, son 16 turuna yükselecek.

Fenerbahçe - Kayserispor 03.12.2014
Sarıyer - Beşiktaş 03.12.2014
Galatasaray - Eskişehirspor 03.12.2014

Gruplar şöyle oluştu:

A GRUBU

Sivasspor
Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Tuzlaspor

B GRUBU

Keçiörengücü
Trabzonspor
Akhisar Belediyespor
Manisa

C GRUBU

Samsunspor
Centone Karagümrük
Bursaspor
Mersin İdman Yurdu

D GRUBU

MK Ankaragücü
İstanbul Başakşehir
Sivas 4 Eylül Belediyespor
Kardemir Karabükspor

E GRUBU

Fenerbahçe
Kayserispor
Altınordu
Bayburt Grup Özel İdare

F GRUBU

Sarıyer
Beşiktaş
Çaykur Rizespor
Adana Demirspor

G GRUBU

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
FBM Makina Balçova Yaşamspor
Galatasaray
Eskişehirspor

H GRUBU

Torku Konyaspor
Giresunspor
Çizrespor
Gençlerbirliği

ZİRAAT TÜRKİYE KUPASI'NDA FİKSTÜR AÇIKLANDI! 

Gruplarda maç programı şöyle:

1. Hafta

3 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Sivasspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Tuzlaspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Manisaspor

C Grubu:

Samsunspor-Centone Karagümrük
Bursaspor-Mersin İdmanyurdu

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-Kardemir Karabükspor

E Grubu:

Fenerbahçe-Kayserispor
Altınordu-Bayburt Grup Özel İdare

F Grubu:

Sarıyer-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Adana Demirspor

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-FBM Makina BalçovaYaşamspor
Galatasaray-Eskişehirspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Giresunspor
Cizrespor-Gençlerbirliği

2. Hafta

17 Aralık Çarşamba

A Grubu:

Tuzlaspor-Sivasspor
Gaziantepspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Manisaspor-Keçiörengücü
trabzonspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Mersin İdmanyurdu-Samsunspor
Centone Karagümrük-Bursaspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-İstanbul Başakşehir
MKE Ankaragücü-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Fenerbahçe
Kayserispor-Altınordu

F Grubu:

Adana Demirspor-Sarıyer
Beşiktaş-Çaykur Rizespor

G Grubu:

Eskişehirspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
FBM Makina Balçova Yaşamspor-Galatasaray

H Grubu:

Gençlerbirliği-Torku Konyaspor
Giresunspor-Cizrespor

3. Hafta

24 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Gaziantepspor-Tuzlaspor
Sivasspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Manisaspor
Keçiörengücü-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Mersin İdmanyurdu
Samsunspor-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-Kardemir Karabükspor
İstanbul Başakşehir-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Bayburt Grup Özel İdare

Fenerbahçe-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Adana Demirspor
Sarıyer-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Eskişehirspor
Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Gençlerbirliği
Torku Konyaspor-Cizrespor

4. Hafta

31 Aralık Çarşamba:

A Grubu:

Tuzlaspor-Gaziantepspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Sivasspor

B Grubu:

Manisaspor-Trabzonspor
Akhisar Belediyespor-Keçiörengücü

C Grubu:

Mersin İdman Yurdu-Centone Karagümrük
Bursaspor-Samsunspor

D Grubu:

Kardemir Karabükspor-MKE Ankaragücü
Sivas Dört Eylül Belediyespor-İstanbul Başakşehir

E Grubu:

Bayburt Grup Özel İdare-Kayserispor
Altınordu-Fenerbahçe

F Grubu:

Adana Demirspor-Beşiktaş
Çaykur Rizespor-Sarıyer

G Grubu:

Eskişehirspor-FBM Makina Balçova Yaşamspor
Galatasaray-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor

H Grubu:

Gençlerbirliği-Giresunspor
Cizrespor-Torku Konyaspor

5. Hafta

28 Ocak Çarşamba (2015)

A Grubu:

Gaziantepspor-Sivasspor
Tuzlaspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor

B Grubu:

Trabzonspor-Keçiörengücü
Manisaspor-Akhisar Belediyespor

C Grubu:

Centone Karagümrük-Samsunspor
Mersin İdman Yurdu-Bursaspor

D Grubu:

MKE Ankaragücü-İstanbul Başakşehir
Kardemir Karabükspor-Sivas Dört Eylül Belediyespor

E Grubu:

Kayserispor-Fenerbahçe
Bayburt Grup Özel İdare-Altınordu

F Grubu:

Beşiktaş-Sarıyer
Adana Demirspor-Çaykur Rizespor

G Grubu:

FBM Makina Balçova Yaşamspor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor
Eskişehirspor-Galatasaray

H Grubu:

Giresunspor-Torku Konyaspor
Gençlerbirliği-Cizrespor

6. Hafta

4 Şubat Çarşamba (2015)

A Grubu:

Sivasspor-Tuzlaspor
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Gaziantepspor

B Grubu:

Keçiörengücü-Manisaspor
Akhisar Belediyespor-Trabzonspor

C Grubu:

Samsunspor-Mersin İdmanyurdu
Bursaspor-Centone Karagümrük

D Grubu:

İstanbul Başakşehir-Kardemir Karabükspor
Sivas Dört Eylül Belediyespor-MKE Ankaragücü

E Grubu:

Fenerbahçe-Bayburt Grup Özel İdare
Altınordu-Kayserispor

F Grubu:

Sarıyer-Adana Demirspor
Çaykur Rizespor-Beşiktaş

G Grubu:

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Eskişehirspor
Galatasaray-FBM Makina Balçova Yaşamspor

H Grubu:

Torku Konyaspor-Gençlerbirliği
Cizrespor-Giresunspor

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e AİTTİR.
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar ONAYLANMAMAKTADIR.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
"Darı Unundan Baklava,İncir Ağacından Oklava, Barzani’den İse Dost Olmaz"'Darı Unundan Baklava Barzani’den İse Dost Olmaz'İsim İsim KHK İle Görevine İade Edilenler.İsim İsim KHK İle Görevine İade Edilenler.Yeni KHK YayımlandıYeni KHK YayımlandıFırat Kalkanı Harekatı Sona Erdi!Fırat Kalkanı Harekatı Sona Erdi!İngiltere'nin AB'den Ayrılma Şartları Belirlendi.İngiltere'nin AB'den Ayrılma Şartları Belirlendi.Rusya: Birçok Şey Ankara'ya BağlıRusya: Birçok Şey Ankara'ya BağlıBaşbakan'dan Canlı Yayında Sorulara CevapBaşbakan'dan Canlı Yayında Sorulara CevapMGK Sonrası Yayınlanan Bildiride OHAL Yok!Bildiride OHAL Yok!Başbakan'dan Halkbank AçıklamasıBaşbakan'dan Halkbank Açıklaması
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Haber Ay | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz. Tel : iletişim için Mail atın: info@haberay.com.tr